Deri ve Zührevi Hastalıklar “Cildiye” Randevusu Alınamıyor

Son zamanlarda geçim sıkıntısı oldukça stres yaşamama sebep oldu dişlerim 23 yaşımda döküldü. Adeta saçlarım döküldü napıcam bilmiyorum keşke tedavi olabilsem

Sizinle geçen konuşmuştuk sanırım, raporunuzu veren hastaneyle doğrudan görüşecektiniz. İlgilenmediler mi?
Yok hocam benimle böyle bişey konuşmadınız.

Yok hocam benimle böyle bişey konuşmadınız.
O zaman size önerim de aynısı olacak. Raporlu ilacı olan kişiler, aynı doktordan, ya da en azından aynı hastaneden randevu alabiliyor genelde. Bunu da internet üzerinden değil, o hastanenin/doktorun sekreteriyle görüşerek yapabilirsiniz. O hastanenin/bölümün "takipli hastası" olduğunuz için size doğrudan randevu yazarlar zaten. Yine birkaç hafta, belki birkaç ay sürebilir yoğunluğa göre ama en azından kesin olarak randevunuz olur.

Hastanenizin Dermatoloji sekreterliğine gidin, takipli hasta olduğunuzu, ilaç rapor sürenizin bittiğini, raporu yeniletmek için randevuya ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Eğer böyle bir uygulamaları varsa yardımcı olurlar. Bölümden bölüme bazen değişebiliyor randevu uygulamaları, ama şansınızı deneyin.

Dermovative diye bir krem var onu kullan geceleri ben kullandım 2-3 günde geçiriyor eczaneye söylersen verirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…