Ders çalışırken dinlemelik müzik önerisi

Red Dead Redemption 1'in müzikleri daha da güzel, oyunu oynayın bitirin bir müziğin eski versiyonu var efsane ötesi müzikleri var hocam, harika denk gelmiş :D
PS3'ü satmasaydım oynayabilirdim ama ne PC'de var ne de PS4'de var oyun. Zaten çok ağır spoiler'lar yedim ama yine de PC'ye remake, remaster falan gelirse oynamak istiyorum :D

PS3'ü satmasaydım oynayabilirdim ama ne PC'de var ne de PS4'te var oyun. Zaten çok ağır Spoiler'lar yedim ama yine de PC'ye remake, remaster falan gelirse oynamak istiyorum :d

Vallahi hocam konu dışı biraz ama xenia ile oynadım bitirdim, tabii sistemin iyi olması gerekiyor. Gerekli ayarlamalarında ardından 60 FPS, yer yer 150 FPS oynadım bitirdim gerçekten çok güzel, bende ek olarak spoiler yedim hem de RDR 2'de çok fazla yedim oyunun tamamını biliyordum diyebilirim, ama yine de kendin oynayarak bitirmekte bir başka oluyor aynı hissi vermiyor be.

Vallahi hocam konu dışı biraz ama xenia ile oynadım bitirdim, tabii sistemin iyi olması gerekiyor. Gerekli ayarlamalarında ardından 60 FPS, yer yer 150 FPS oynadım bitirdim gerçekten çok güzel, bende ek olarak spoiler yedim hem de RDR 2'de çok fazla yedim oyunun tamamını biliyordum diyebilirim, ama yine de kendin oynayarak bitirmekte bir başka oluyor aynı hissi vermiyor be.
Emulatörü düşündüm ama videolardan gördüğüm kadarıyla 30 FPS anca alıyorum o yüzden hiç denemedim.

Sana tavsiyem müziksiz ders çalışmandır fakat eğer çok istiyorsan bu playist i öneririm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ders çalışırken müzik dinlemek faydalı öğrenmeyi kolaylaştırır diyenler var ama alışkanlık haline getirme sınavda müzik olmayacak ve sen müzik olsada yapsam diyeceksin bu açıdan çok tehlikeli.

Hocam şu dediğiniz gerekli ayarlamaların videosu linki falan var mı? Belki işe yarar. 60 FPS alsam yeter.

Hocam şu dediğiniz gerekli ayarlamaların videosu linki falan var mı? Belki işe yarar. 60 FPS alsam yeter.
Tam hatırlamamakla beraber şu olmalıydı ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı