Ders çalışmak için grafik tablet önerisi

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kitap fiyatları aşırı arttı, geçen sene aynı fiyata 8 kitap aldım fakat şu an 4 kitap alabildim. Bu durum özellikle böyle bir dönemde ailemden para istememi engelliyor. Olabilecek en uygun fiyatlı grafik tablet önerilerinizi bekliyorum. Ya da grafik tablet yerine kullanabileceğim bir şey var mı?

Kitap fiyatları aşırı arttı, geçen sene aynı fiyata 8 kitap aldım fakat şu an 4 kitap alabildim. Bu durum özellikle böyle bir dönemde ailemden para istememi engelliyor. Olabilecek en uygun fiyatlı grafik tablet önerilerinizi bekliyorum. Ya da grafik tablet yerine kullanabileceğim bir şey var mı?
Ben buna 300 lira verdim! Ben bunu 300 liraya aldim! Daha 1 ayini yeni doldurdu! Bunu onerecegim derken 500 oldugunu gordum!

Bu sartlar altinda hicbir oneri yapamam, uzun adamin sucu dostum...
Ben bu hafta Şok'ta satılan Veikk VK640 modelini alacağım galiba, bir bakın derim. Piyasadan ucuza satılıyor.
309 vermistim daha gecen ay, ulke nereye gidiyor bilmiyorum.

Hocam piyasasını bilmiyorum ama bana aşırı pahalı geldi. Ufak bir çizim tableti için çok fazla geldi bana, tekrar söyleyeyim piyasasını bilmiyorum. Şok'a gelen ne kadar hocam? @Lee Yubin

Hocam ben resme dair hiçbir şey yapmayacağım, soru üzerine işlem vesaire yapayım yeter. En ucuz bu mu kullanımım için?

Hocam ben resme dair hiçbir şey yapmayacağım,
Zaten bunu da genelde öğretmenler alıyor online eğitim için, yorumlara bakarsanız öyle hep. Resim çizmek için çok kaliteli bir ürün değil, düşük bir model. Maalesef 250-300 civarlarında zaten en düşük modeller bile. Yani ben de dediğim gibi hobi olarak almak için sordum arkadaşa, yani üst düzey çizimlerle uğraşanlar böyle bir şeye bakmaz herhalde. Standart ev kullanıcısı için bir model olsa gerek.

Zaten bunu da genelde öğretmenler alıyor online eğitim için, yorumlara bakarsanız öyle hep. Resim çizmek için çok kaliteli bir ürün değil, düşük bir model. Maalesef 250-300 civarlarında zaten en düşük modeller bile. Yani ben de dediğim gibi hobi olarak almak için sordum arkadaşa, yani üst düzey çizimlerle uğraşanlar böyle bir şeye bakmaz herhalde. Standart ev kullanıcısı için bir model olsa gerek.
Alıp kullanmaya başladıysanız; mouse'tan farksız mı yazım hissiyatı ve kayganlık olarak, malzemesi çok mu kalitesiz? Yazım hissiyatı çok kötüyse yani mouse yerine bunu kullanmaya değer mi?
çok kaliteli bir ürün değil, düşük bir model. Maalesef 250-300 civarlarında zaten en düşük modeller bile.
Hala kullanıyorsanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Alıp kullanmaya başladıysanız; mouse'tan farksız mı yazım hissiyatı ve kayganlık olarak, malzemesi çok mu kalitesiz? Yazım hissiyatı çok kötüyse yani mouse yerine bunu kullanmaya değer mi?

Hala kullanıyorsanız deneyimlerinizi aktarır mısınız?
2 gün önce elime geçti, sadece çalışıp çalışmadığına baktım. Resim çizmedim hiç. Çalışıp çalışmadığına bakarken biraz yazı yazdım sadece ve güzeldi. Finallerim olduğu için uğraşamıyorum şimdilik :(

Hangisini aldınız hocam? Ben de aynı amaç için ve bu sene kullanmak için uygun grafik tablet aramaktayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı