Ders çalışmak için tablet önerisi

Oyun oynamayacak sonuçta. 1235U ve i3-N305 işlemcili IPS laptoplar var bu fiyat bandına. Üniversite için de ekstradan para harcamamış olur. Tercih meselesi ama.
Kişinin hedefi hakkında bir bilgimiz bile yok. Almasını varsaydığımız bu laptop ileriki süreçte kişiye zorluk yaşatabilir. Belki de bilgisayar ile ilgili bir bölüm düşünüyor konu sahibi. Bu kadar ön görülü davranıp "üniversitede de rahat edersiniz." gibi bir sözde bulunmak biraz saçma.

Hocam ben Samsung notes yerine noteshelf kullanıyorum, daha iyi oluyor. Otomatik kaydetme ve arayüz daha çok hoşuma gidiyor. Huawei cihaza da indirebilirsiniz bu uygulamayı.

Araştıracağım çok teşekkürler.

Herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Gayet güzel.

Bence sizin işinizi görür söylediğim model. Linkini de bırakayım:

Kalem kalitesi olarak ne durumda S Pen'e göre ayrıca kutu içeriğinden kalem çıkıyor mu?

Herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Gayet güzel.

Bence sizin işinizi gayet güzel görür söylediğim model. Linkini de bırakayım:

Hocam bu ürün güzel fakat arkadaş kalemini de kullanacak. Kaleminin kablosu sıkıntı yaratabilir, kaybolabilir. Aliexpress dışında kablo satan da yok zaten.

Merhaba 11. sınıf öğrencisiyim ve son dönemlerde yanımda çok fazla kitap taşımaya başladım. Özellikle kayıt olduğum eğitim kurumundaki ödevleri göstermeye gittiğimde elimde poşet oluyor ki kitaplarımı sığdırayım. Ayrıca 12. sınıftayken kitap masraflarının çok olacağını düşünmekteyim. Bu nedenle tablet satın almayı planlıyorum. Sizce mantıklı mı? Eğer mantıklıysa 10k civarındaki hangi modeli öneririsiniz? Samsung Tab S9 FE 6/128 düşünüyorum.

iPad Air 5 kullanıyorum açıkçası Apple olmasından yana çok bir espirisini görmedim. S Pen desteğine sahip herhangi bir Samsung tablet işini görecektir. PDF açıp üstüne not tutmak karalama yapmak çok yüksek bir işlem gücü istemiyor. Ek olarak Tab S6 Lite'ı deneyimleme şansım oldu S Pen'i bence çok güzel beklediğimden çok iyi çıkmıştı Tab s9fede seni üzmeyecektir.

Kalem kalitesi olarak ne durumda S Pen'e göre ayrıca kutu içeriğinden kalem çıkıyor mu?
Huawei'nin kendi sitesinden almıştık biz. Hediye kalem gelmişti, güzel bir kalemi var. Ama sanırım o kampanya bitmiş. Ayrı almanız lazım gibi.

Hocam bu ürün güzel fakat arkadaş kalemini de kullanacak. Kaleminin kablosu sıkıntı yaratabilir, kaybolabilir. Aliexpress dışında kablo satan da yok zaten.
Type-C ile şarj olmuyor mu?

Eğitim indirimi ile belki Samsung Tab S9 Fe 8 Gb ramlik versiyonunu alabilirsin. Tabii şu an fiyatlardan tam olarak haberim yok.
Onu araştırdım ancak hem lise öğrencisiyim yararlanamıyorum hemde fiyat olarak 9500TL sınırını aşıyor.

Evet hocam Type-C fakat o kabloyu ben olsam kaybederdim. Apple Pencil gibi direkt tablet üzerinden şarj olsa daha iyi olmaz mı?

Herhangi bir Type-C şarj kablosu iş görecektir. Zaten epey götürüyor tek şarjda. Tabii ki kablosuz olsa daha güzel olur ama en kötü sıfır iPad bile şu an bunlardan çok daha pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı