Ders için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Acer Aspire 3 A315-23-R28W NX.HVUEY.003 Athlon 3050U 4 GB 256 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Benim tavsiyem @DDLAO hocamın dediği gibi bir iPad almanız.
32 GB hafızası olan modeli daha ucuz bu arada.

Tekrardan teşekkür ederim, herkese birer beğeni bıraktım

Hocam isterseniz iPad vs. alabilirsiniz. Ders için daha mantıklı bir tercih olur. Örneğin şu iPad, kesinlikle parasını hak eder.

Kullandığımdan biliyorum, arızaları en erken 5 yıl sonra başlar. O da hafif bir yavaşlama vs. olur.

Bilgisayara göre daha akıcıdır, taşınabilirliği daha kolaydır, bataryası daha iyidir ve ders için program desteği yeterince iyidir.

Aslında ben de iPad istiyordum ancak bu dönem araya python dili girince ben de Linux Mintli bi şeyler yapayım dedim :)

Aslında ben de iPad istiyordum ancak bu dönem araya python dili girince ben de Linux Mintli bi şeyler yapayım dedim :)
Hocam Python'u IOS'ta da kullanabilirsiniz ama siz bilirsiniz. Bilgisayar hakkında öneri verecek kadar bilgili değilim o yüzden öneri yapamıyorum ama bir şey bulamazsanız iPad'e yönelmenizi tavsiye ederim. Çok daha kullanışlıdır, söyleyeyim.

Tekrardan teşekkür ederim, herkese birer beğeni bıraktım

Aslında ben de iPad istiyordum ancak bu dönem araya python dili girince ben de Linux Mintli bi şeyler yapayım dedim. :)
O zaman benim attığım laptoplara bir bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı