Ders kitabı kaybolduğu için öğretmen sınıftan atıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ogm materyalden ders kitabini indirip kopyalama merkezlerinden cikti yaparsin. Ama dersten atma ne alaka onu anlamadım boyle bir hakki olduğunu düşünmüyorum. Keşke sert dik duran bir öğrenciye denk gelseler bir gün bunun gibi hocalar. Dersten atmak nedir ya.

Dik durdum sonucu alamadım tartışmaya girdim hatta dedim şikayet de bulunacağım iyi ne yaparsan yap dedi sonra geçen gün gine aynı şeyi yapınca gine karşı çıktım hep aynısını yapıyorsun sonra yok yazamasın diyosun falan yaptı bende sinirlenip çıktım.

Arkadaş siz nasıl bir kafadasınız anlamadım. Sorumsuzluğu sebebiyle kitabını kaybeden bir öğrencinin öpüp başa konulması mı lazım gelir? Muhakkak cezası dersten atmak olmamalı ancak burada öğrenci de haklı değil. Bir kitap çıkarmak yahut üst sınıflardan veya görevlilerden rica etmek çok zor değil.

Arkadaş siz nasıl bir kafadasınız anlamadım. Sorumsuzluğu sebebiyle kitabını kaybeden bir öğrencinin öpüp başa konulması mı lazım gelir? Muhakkak cezası dersten atmak olmamalı ancak burada öğrenci de haklı değil. Bir kitap çıkarmak yahut üst sınıflardan veya görevlilerden rica etmek çok zor değil.
Peki bunları denememiş olduğumu nerden bilipte böyle bişi söyleme hakkını buluyosunuz

Ayrıca hocanın öyle bir yetkisi yok. Cimere yazdın mı maksimum 1 hafta içinde o bilgi önce müdüre, sonra öğretmene gelir. Totosu sıkışınca sana bir fiske atamaz.

Hatasi var, bunu bu forumda takilabilecek kadar zekasi olan herhangi birisi anlayabilir. Fakat ogretmenin kabahati daha buyuk, kitabini kaybetmis olmasi onu egitimden mahrum birakmasi gerektigi anlamina gelmez.

Sorumsuzluğundan dolayı kaybettiğin kitabın sonuçları olduğunu söylemek bu kadar mı ağır geldi de linç ediyorsunuz?

Sınıftan atacak kadar asabi bir öğretmense suyundan gidip fotokopisini çıkar sen de. Başka çözüm yolun yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı