Ders notları nasıl yükseltilebilir?

Marlias

Centipat
Daha fazla  
Selam, ben 10. sınıf öğrencisiyim. Sayısal seçip bilgisayar mühendisi olmak istiyorum ama ders notlarım çok kötü. Yükseltmem için neler yapabilirim? Tavsiye verebilir misiniz?
  • Matematik 5-10
  • Fizik 20-40
  • Biyoloji 35-35
  • Kimya 40-50
Saygılarımla.

Selam, ben 10. sınıf öğrencisiyim. Sayısal seçip bilgisayar mühendisi olmak istiyorum ama ders notlarım çok kötü. Yükseltmem için neler yapabilirim? Tavsiye verebilir misiniz?
  • Matematik 5-10
  • Fizik 20-40
  • Biyoloji 35-35
  • Kimya 40-50
Saygılarımla.

Çalışmak düzenli olarak eve geldiginde tekrar ardından soru.

• Matematik 5-10
  • Fizik 20-40
  • Biyoloji 35-35
  • Kimya 40-50
Saygılarımla.
Dersleri dinlemen, derslerde not tutman (matematik hariç) eve gidince yazılanları okumak. Eğer konu anlaşılmadıysa o dersin kanalındaki konu anlatımını dinleyip soru çözmek.

Farklı alanlara yönelmelisin bence sayısal senin için uygun değil gibi duruyor. Eğer notları yükseltmek istiyorsan eve gittiğinde gerçekten ders çalışmalısın.

Farklı alanlara yönelmelisin bence sayısal senin için uygun değil gibi duruyor. Eğer notları yükseltmek istiyorsan eve gittiğinde gerçekten ders çalışmalısın.

Ders çalışmak istiyorum ama şimdiye kadar hep sınav akşamı çalıştığım için nasıl çalışacağımı bilmiyorum.

Ders çalışmak istiyorum ama şimdiye kadar hep sınav akşamı çalıştığım için nasıl çalışacağımı bilmiyorum.
Aga aynı durum bendede var bende 10.sınıfım. Bunu tek çözecek şey düzenli çalışmak. Mesela atıyorum yarınki olan derslerimi yaptım ve artı olarak matematiğin ilk konusunun videosunu izledim rehber matematikten, ve soru bankam var benim ordanda soru çözdüm kendimi çok zorlamıyorum ilk haftada günde 1-2 konu yeter şuan bence. Soru bankan var mı senin bilmiyorum yoksa eğer internette yayınevlerinin siteleri var herhangi bir ders sitesinden kod bulursun kitabı açarsın tahminimce ordan denersin videoları varsa izlersin böyle yapa yapa alışçaz aga çare yok.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler umarım 2 sene sonra ben ve benim durumumda olanlar istedikleri yerlere gelirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı