Ders, yazılım ve oyun için MacBook önerisi

MacBook öyle oyun oynatmaz yok işte Cyberpunk RDR2 gibi.

Mackbook istiyorsan M1 işlemci bulunduranan MacBook Air al kafan rahat bir şekilde kullan.

Ama ben çatır çatır oyun oynayacağım dersen https://www.hepsiburada.com/hp-omen...r-267u5ea-p-HBV00001BOT4Z?magaza=Gamers_Arena bu şekilde daha kalın olan ama oyun tarafında üzmeyecek modellere bakabilirsiniz.

Cyberpunk mı şaka yapıyorsun değil mi onu da biliyorum zaten şu an bile CS:GO'dan başka oyun oynamıyorum.
H

MacBook öyle oyun oynatmaz yok işte Cyberpunk RDR2 gibi.

Mackbook istiyorsan M1 işlemci bulunduranan MacBook Air al kafan rahat bir şekilde kullan.

Ama ben çatır çatır oyun oynayacağım dersen https://www.hepsiburada.com/hp-omen...r-267u5ea-p-HBV00001BOT4Z?magaza=Gamers_Arena bu şekilde daha kalın olan ama oyun tarafında üzmeyecek modellere bakabilirsiniz.

Hocam 4K PC toplasam olmazmı.

Cyberpunk mı şaka yapıyorsun değil mi onu da biliyorum zaten şu an bile CS:GO'dan başka oyun oynamıyorum.
H

Hocam 4K PC toplasam olmazmı.

Ben sizin oynadığınız oyunları bilemeyeceğimden en uçuk örneği verdim şimdi.
4K'ya bilgisayar düzgün bilgisayar bulabilirseniz alırsınız. Geçenlerde arkadaşın 5K'ya GTX1650 bulunduran bir sistem aldı fiyatına göre çok pahalı.
Ayrıca üniversiteye gidiyorsanız ve kendi eviniz yoksa yani uzun süreli kiraladığınız kendinize özel olan bir daireniz yoksa kasa önermem.
M1 işlemcili MacBook çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu oyunu en azından oynatabiliyor. CS:GO'yu da rahatlıkla oynatabilir size yeterli olacaktır.

Yazılım ve ders için MacBook önerimdir.

Hocam Air şu an beklentinizi rahatça karşılar. O boyutta ve o fiyatta Macbook kadar güçlü bir bilgisayar yok şu an. Oyuncu bilgisayarları bile zar zor geçebiliyor GPU gücü olarak. Fiyat olarak da Apple mart ayında etkinlik yapabilir, döviz artmadıktan sonra aynı fiyatlar kasıma kadar geçerli olur.

Hocam Air şu an beklentinizi rahatça karşılar. O boyutta ve o fiyatta MacBook kadar güçlü bir bilgisayar yok şu an. Oyuncu bilgisayarları bile zar zor geçebiliyor GPU gücü olarak. Fiyat olarak da Apple mart ayında etkinlik yapabilir, döviz artmadıktan sonra aynı fiyatlar kasıma kadar geçerli olur.

Yok hocam ya o sorun değil 10k 5 k ya kasalı olacak ya da laptop olacak o zmn gelsin bakarım.

Geri
Yukarı