Dershane fiyatları ne kadar?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 4700mq 3.40ghz
Gt740m 2gb
2x4 1600mhz
Samsung 870 Evo 500gb
10. sınıfı bitiriyorum. Ve seneye 11. sınıfa geçeceğim. Hiçbir bursluluk sınavına girmedim. 11. sınıf için Mersin'de ortalama dershane ücreti ne kadar?

Saatlerce süren okuldan sonra dershaneye gitmek çok zor. Hem fiziken hem de zihnen yoruluyorsun. Bütün bunların üstüne sana kattığı bir şey olmuyor. Evde Youtube'da 2 saatlik video izleyerek öğrenebileceğin şeyi dershanede 4 5 saatte zor öğreniyorsun. Hocaların bir sürü boş yapması, ailenle deneme sonuçları sebepli kavga vs. istiyorsan gidebilirsin.

Saatlerce süren okuldan sonra dershaneye gitmek çok zor. Hem fiziken hem de zihnen yoruluyorsun. Bütün bunların üstüne sana kattığı bir şey olmuyor. Evde Youtube'da 2 saatlik video izleyerek öğrenebileceğin şeyi dershanede 4 5 saatte zor öğreniyorsun. Hocaların bir sürü boş yapması, ailenle deneme sonuçları sebepli kavga vs. istiyorsan gidebilirsin.
Dershaneye giden biri olarak katılıyorum.
Sadece denemeye girmek hem kendi seviyeni ve diğer öğrencilerle farkını görmek açısından iyi. Sınav ortamına hazırlık. İmkan varsa dershane ile anlaşıp sadece denemelere girmek daha mantıklı.
Eksiğin olan ders varsa özel ders al derim. @Hyoudou İssei Kun

Dershaneye giden biri olarak katılıyorum.
Sadece denemeye girmek hem kendi seviyeni ve diğer öğrencilerle farkını görmek açısından iyi. Sınav ortamına hazırlık. İmkan varsa dershane ile anlaşıp sadece denemelere girmek daha mantıklı.
Eksiğin olan ders varsa özel ders al derim. @Hyoudou İssei Kun
Evet dershanenin tek artısı denemeler.

Dershanede anlatılan video olarak falanda anlatılıyor ancak o ciddi ortam yok. Bende gitmek istemiyorum ancak gitmesem dersleri boslayacagimi iyi biliyorum. Fiyat bilgisi olan var mı?

Dershanede anlatılan video olarak falanda anlatılıyor ancak o ciddi ortam yok. Bende gitmek istemiyorum ancak gitmesem dersleri boslayacagimi iyi biliyorum. Fiyat bilgisi olan var mı?
gitme reis ben gittim pişmanım zamanımı boşa harcadım hem dershanedeki hocalardan anlamıyordum hocalara söylememe rağmen 1 konuyu 1-2 hafta anca bitiriyorduk, sen kendine hedef koy 2 günde şu 1 günde şu kadar test çözücem, konu çalışıcam de planlamasını yap yavaş yavaş olur, dershaneye gitme deneme faydasıda olmuyor sen konu bilmeyip soruyu çözemeyince senin moralin bozuluyor her şeyi bırakıyorsun. ve evet o ciddi ortam hiç yok ben hakkımı helal etmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı