Dershane kayıt sildirme ücreti

Doğrudur. Biz de bu acıyı maalesef tattık. Daha fazla araştırmalıydık bizim hatamız. Ama sözleşmede daha belirgin belirtilmeli. Alınan kaynaklar diye geçiyor galiba tam hatırlamıyorum tüm kaynaklar diye belirtilse daha iyi olurdu.

Hocam kaynakların parasını verdik. Onlar öğrenciye göre bastırıyormuş kaynakları. He peşine düşsseniz mahkemelerde falan kurtarırsınız belki de maalesef değmiyor. En azından çocuga kaynaklar geldi böyle avuttuk kendimizi. Denemeler soru bankaları falan verildi. Fiyatı çok fazla ama yapacak bir şey yok maalesef. Ben uğraşırım diyorsanız paranızı kurtarabilirsiniz belki ama diğer türlü vereceksiniz.

Biz yine Allah'tan cayma bedeli extra öğrenim gördüğü günler ve kaynaklar için 1600 TL ödedik. Sizin sadece kaynaklar 2000 TL ise bayağı fazlaymış açıkcası.
Yalan dolan öğrenciye göre bastırmıyorlar kaynakları her yıl ellerinde bir sürü kitap kalıyor kilitliyorlar millete. Bizim dershanenin kitapları rezil durumdaydı. Sözleşmede yoksa vermeyin arkadaş.

Milii eğitimin 56. maddesine göre daha dershaneden hiçbir hizmet almadığı halde yüzde 10 kesinti yapılması vatandaşın parasını dershanenin çalma hakkına sahip olmasına sebep oluyor. Bu hakmı karşılıksız para kazanma yazık günah değil mi kim kafasına göre çıkarıyorsa vatandaşı değil zengini koruyor vatandaş kolay kazanıyor sanki parayı hakkımı helal etmiyorum her kim sebep olduysa.

Geri
Yukarı