Dershanedeki kişi öğretmenimi şikayet etmiş

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Şimdi şöyle, Kayra diye bir arkadaşım var demiştim geçenlerde. İşte hocamız onunla ve benimle dersin son 5 dakikasında satranç vesaire oynuyor ve o 5 dakikada kimse ders falan yapmıyor (dershanede). Bir de Şevval diye bir eleman vardı geri zekalı olduğunu fark ettim elemanın. Biz eleman diyelim ismini söyleyince kahkaha atasım geliyor (sorgulama:]) işte bu eleman hocayı ders yapmıyor oyun oynuyor diye müdüre söylemiş. Hocamda azar yemiş bundan dolayı ve müdürde aşırı katı birisi. Kim bilir nasıl azarladı. Biz müdüre hocanın bir suçu olmadığını ve Şevval'in asılsız bir durumu ortaya attığını söyledik. Şimdi burada kim haklı? Biz mi Şevval mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi şöyle, Kayra diye bir arkadaşım var demiştim geçenlerde. İşte hocamız onunla ve benimle dersin son 5 dakikasında satranç vesaire oynuyor ve o 5 dakikada kimse ders falan yapmıyor (dershanede). Bir de Şevval diye bir eleman vardı geri zekalı olduğunu fark ettim elemanın. Biz eleman diyelim ismini söyleyince kahkaha atasım geliyor (sorgulama:]) işte bu eleman hocayı ders yapmıyor oyun oynuyor diye müdüre söylemiş. Hocamda azar yemiş bundan dolayı ve müdürde aşırı katı birisi. Kim bilir nasıl azarladı. Biz müdüre hocanın bir suçu olmadığını ve Şevval'in asılsız bir durumu ortaya attığını söyledik. Şimdi burada kim haklı? Biz mi Şevval mi?
Anladıysam arap olayım hocam ne diyonuz?

Şevval kimde şikayet ediyormuş hocayı kendini beğenmişin teki.
Şeytan diyorki git alt hesaptan anasına kadar söv. (Ulan bide ben bu kıza zamanında çıkma teklif ettim. 🤦🤦🤦) Ne malım 😓 .

Vay şevval vay. Siz iyi yapmışsınız şevval sizi kıskanmış.
Bazı kızlar nedense bazen kudurtulmalı. Yoksa şımarıyorlar.

Ya kardeşim kendinizi geliştirmeniz gereken yaşlarda uğraştığınız şeylere bakar mısınız?
Hocanın dershanedende atılması söz konusu olabilirdi. Dediğim gibi müdür aşırı katı.

Bazı kızlar nedense bazen kudurtulmalı. Yoksa şımarıyorlar.

Hocanın dershanedende atılması söz konusu olabilirdi. Dediğim gibi müdür aşırı katı.
Siz bunları çok kafanıza takmayın. Dershaneden atılması da kendi nezdinde bir olay. Oraya ders çalışmaya gidiyorsunuz, ders çalışmaya odaklı kalın.

Geri
Yukarı