Dershaneye gidilmeli mi?

xquanz

Femtopat
Daha fazla  
LGS için çalışan bir öğrenciyim. Okul başladığından beri gittiğim dershaneye gitmeye devam etmeli miyim bilmiyorum. Okulda dinlediğimde iyi kavrayabilen bı öğrenciyim, konularda sıkıntım çok olmuyor. Dershanede boşa dinliyorum gibi hissediyorum 2 ders hariç, örneğin matematikde bir konu işledikten sonra sadece düz işlem sorusu çözüyoruz 0 yeni nesil sayılır.

Hedefim büyük dershanenin bana yararı mı olacak zararı mı olacak kestiremiyorum.

Sizce devam etmeli miyim?

Butik dershaneler çok daha iyi bence. Daha ufak, öğrenci sayısı az olan bir dershanede çoğu açıdan daha rahat olursunuz. Ha, zaten senenin daha başındayız. Hocalar soru çözdürmeye başlayacaktır.

Butik dershaneler çok daha iyi bence. Daha ufak, öğrenci sayısı az olan bir dershanede çoğu açıdan daha rahat olursunuz. Ha, zaten senenin daha başındayız. Hocalar soru çözdürmeye başlayacaktır.

1 ay kadar daha devam edip karar vermeyi düşünüyorum, devam edeceğim süre bana çok şey kaybettirir mi sizce?

1 ay kadar daha devam edip karar vermeyi düşünüyorum, devam edeceğim süre bana çok şey kaybettirir mi sizce?
Dershaneye gitmeden iyi bir sonuç alman biraz zor. Tabii kendin evde gerçekten kaliteli bir çalışma ortamı oluşturabiliyorsan başka, düzenli olarak evden de çalışabilirsin. Gerçekten sağlam bir irade gerektiriyor, bu irade sizde yoksa dershaneye gidin derim.

Dershaneye gitmeden iyi bir sonuç alman biraz zor. Tabii kendin evde gerçekten kaliteli bir çalışma ortamı oluşturabiliyorsan başka, düzenli olarak evden de çalışabilirsin. Gerçekten sağlam bir irade gerektiriyor, bu irade sizde yoksa dershaneye gidin derim.
Peki, fikriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı