Derslerde aşırı gerideyim

fluffy

Decapat
7. sınıfta yaklaşık 100 gün devamsızlık yaptım ve aşırı tembeldim konu falan hiçbir şey bilmiyorum. Şu an 8'e geçtim normalde lise olmam gerekiyor ama 1 yıl geç başladım okula. LGS'den yüksek getirmek istiyorum ama hiçbir derste hiçbir fikir sahibi değilim sadece tahtaya bakıyorum ve bakıp hiçbir şey anlamıyorum. Sıfırdan nasıl başlangıç yapabilirim nereden başlayacağımı da gram bilmiyorum çünkü bütün derslerim kötü.

100 gün mü? Hiç gitmeseydiniz daha iyiydi. Gerçi gitmemişsiniz, orası ayrı.

Sıfırdan başlayın artık, sınavlara kadar zor yetişirsiniz. 8. Sınıfta Konu zinciri var mı bilmiyorum, büyük ihtimalle yoktur. Önünüzdeki 1. Dönem sınavlarına hazırlanın, sınavlardan sonra baştan bi tekrar edin konuları. Test falan çözün. Havadan vahiy inecek hali yok, çalışmadığınız sürece LGS'den 250 puan alır, ileride "ben nerede hata yaptım ya" deyip durursunuz.

7. sınıfta yaklaşık 100 gün devamsızlık yaptım ve aşırı tembeldim konu falan hiçbir şey bilmiyorum. Şu an 8'e geçtim normalde lise olmam gerekiyor ama 1 yıl geç başladım okula. LGS'den yüksek getirmek istiyorum ama hiçbir derste hiçbir fikir sahibi değilim sadece tahtaya bakıyorum ve bakıp hiçbir şey anlamıyorum. Sıfırdan nasıl başlangıç yapabilirim nereden başlayacağımı da gram bilmiyorum çünkü bütün derslerim kötü.
Dostum, birkaç sene sınıfta kalman gerek. Yavaş yavaş toparlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı