Derslerdeki Ciddi Not Düşüşleri

Bence gittiğin okulun durumuna da bağlı. Büyük ihtimalle anadolu lisesindesin. Anadolu liselerinde zor oluyor. Ben meslek lisesindeyim ortaokulda derslerim kötüydü. Şimdi en düşük notum 75. Anadoluya giden bir çok arkadaşımda senin gibi notları baya düşmüş durumda. Sorunun bence tek sende değil okulunda etkisi var.

@Hmzy stresten uzak durmak için kafanı dağıt, spor yap, koş, bisiklet sürmek gibi aktiviteler yap derim. Veya Technopata insanlara yardım ederekde kafanı dağıta bilirsin. İllaki dağda yaşamaya gerek yok ;)

Sana güvenen ebeveynlerin var bu iyi bir şey, sende onların güvenini kaybetmemeye çalış, dediklerini yap ama kendine ve onlara biraz zaman ver. Bu tür konuları pek fazla konuyu kafana takma derim.

@Hmzy dostum ben meslek lisesine gidiyorum, bilişim bölümünde okuyorum. Allah izin verirse yazılım mühendisi olarak hayatıma devam edicem, seninde meslek lisesine geçmeni öneririm, bilişim alanında gelişmek istediğini söylemiştin sanırım, bence işine yarar meslek lisesine gitmek. Ama ailen senin daha yüksek yerlerde olmanı istiyor anladığım kadarıyla, eğer imkanın varsa bir bak bakalım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı