Dersleri kaydetmek için program önerisi

GeForce Experience kullanıyorum, arşiv oluştu bende artık. Yeni HDD almanı tavsiye ederim, benimkiler 15 GB geçti 20’ye yaklaştı artık.
Birde yasak diye bayağı kandırmışlar, yasak olması imkansız çünkü EBA üzerinden yapılan tüm dersler zaten kaydediliyor, dikkat ederseniz sol üstte “kayıt” ikonu var, disipline giden varsa geçmiş olsun, boşu boşuna kınama almıştır.😁

GeForce Experience kullanıyorum, arşiv oluştu bende artık. Yeni HDD almanı tavsiye ederim, benimkiler 15 GB geçti 20’ye yaklaştı artık.
Bir de yasak diye bayağı kandırmışlar, yasak olması imkansız çünkü EBA üzerinden yapılan tüm dersler zaten kaydediliyor, dikkat ederseniz sol üstte “kayıt” ikonu var, disipline giden varsa geçmiş olsun, boşu boşuna kınama almıştır.😁

Ne alaka EBA kaydediyor da öğrencilere mi veriyor bir de kandırmış falan diyor yazık.

Ne alaka EBA kaydediyor da öğrencilere mi veriyor bir de kandırmış falan diyor yazık.
Benim bütün öğretmenlerim kaydettiğimi biliyor, hatta sınıf grubunda benden isteyenler oluyor, şimdiye kadar yasak diye bir şey duymadım, ilk defa senden duydum. Hiç kimseye sormadan kaydetmeye başladım ben, yaklaşık 2 aydır da kaydediyorum, bir sorunla karşılaşmadım. Hocana sorar mısın? Neden yasakmış diye, neye dayanarak söylemiş bunu. 😁
EBA’da bir şey olur diye kaydediyor. 😁

Birinin görüntüsünü, sesini kaydetmek yasal olarak suçtur. Karşı tarafın rızası varsa sorun olmaz.
Hocam Nvidia Shadowplay öneririm. Nvidia kartınız varsa kullanabilirsiniz. Sadece onun için de değil, pek çok şey için kullanılır. Sistemi çok yormuyor, en performanslı ve kaliteli kaydedici diyebilirim.

Buyur kardeşim, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. 😁
Desktop Screenshot 2020.09.29 - 12.55.34.64.png

Yeni konular

Geri
Yukarı