Dertleri Technopat'a anlatmak

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 3B
SSD aldığımda SATA güç kablosunun SSD'ye yetişmeme ihtimali var. :(
Yetişmemek derken? SSD'yi ırak sınırına mı koyacaksınız? Kasaya koyacaksınız. Böyle bir ihtimal olduğunu bilmiyordum. Eğer ki yetersizlik var ise:
Bunlardan birisi işinizi görür.

Yetişmemek derken? SSD'yi ırak sınırına mı koyacaksınız? Kasaya koyacaksınız. Böyle bir ihtimal olduğunu bilmiyordum. Eğer ki yetersizlik var ise:
Bunlardan birisi işinizi görür.
Sadece tatava yapıyordum...

Şu hayatta neredeyse kimseye güvenim olmadığı gibi sanalda da 1-2 kişi dışında kimseyle sohbetim yok. Sanalda anonim kalmak en iyisidir pek dert anlatabilinecek bir ortam değil gibi.

İnsanlar dertlerine derman aramaktan çok onları paylaşıp acısını dindirmek istiyor. Dertler paylaşıldıkça azalır sonuçta.
Çevrelerine anlatmaktansa böyle yerlere yazmayı tercih ederler çünkü kendilerini tanımadıkları anonim kişiler karşısında daha rahat hissederler.
Ben anlatmaları taraftarıyım ama dürüst olmak gerekirse "annemle babam ayrıldı, ne yapmalıyım" gibi konular görünce rahatsız olmuyor da değilim. Ya kardeş, ben buna nasıl çözüm bulayım, neden buraya yazdın ki?

Hocam bence arayabilirler ya. Bazı insanlar derdini anlatıcak birini bile bulamıyor.
Burada veya burada olabilir ama bu forum sitesinde çok saçma olduğunu düşünüyorum.

Bu konulardaki fikirdaşımı davet ediyorum o da bir şeyler der umarım sövmez. @Sylveon

Geri
Yukarı