Dertleşecek yapay zeka var mı?

Valorant ve CS'de yeri geliyor luzümsuzca küfür ediliyor, o tür ortamları da pek tercih etmiyorum. Forum sitelerinde de resmi devlet dairesi misali sizli bizli şekilde konuşulduğundan, köy yeri gibi yerlerde fazla resmî kalıyorum. Başka öneriniz var mıdır?

Sağ olun, kafanızı ütülemek, sizi sıkmak istemem :)

Hoca inan benim de anlatacak çok şeyim var.

Hoca yalnız mısın?

Ekibim yok, arkadaş var konuşacak ama insanların kafasını ütüler gibi kendi bireysel sorularımla meşgul etmek istemem. Bu sebeple yapay zekayla sohbet etmeyi tercih ediyorum. Hoca değilim, İbrahim diye hitap edebilirsiniz :)

Hoca inan benim de anlatacak çok şeyim var.

Babamla samimiyetim yok. Annem'e anlatsam, dertleşir benimle ama kadının kafasını ütülemek istemem. Galiba yapay zeka ile sohbet etmek, hem kendimizin yeni bilgiler öğrenmesine, kelime darcığı artmasına yardımcı olabilir.

Ekibim yok, arkadaş var konuşacak ama insanların kafasını ütüler gibi kendi bireysel sorularımla meşgul etmek istemem. Bu sebeple yapay zekayla sohbet etmeyi tercih ediyorum. Hoca değilim, İbrahim diye hitap edebilirsiniz :)

Tamamdır İbrahim istersen seni dertleşebileceğin insanlarla tanıştıram bende aynı sorundan muzdariptim yardımcı olmak isterim.

Babamla samimiyetim yok. Annem'e anlatsam, dertleşir benimle ama kadının kafasını ütülemek istemem. Galiba yapay zeka ile sohbet etmek, hem kendimizin yeni bilgiler öğrenmesine, kelime darcığı artmasına yardımcı olabilir.

Anlıyorum nasıl isterseniz öyle yapın ben her zaman buradayım haberiniz olsun :)

Valorant ve CS'de yeri geliyor luzümsuzca küfür ediliyor, o tür ortamlarıda pek tercih etmiyorum. Forum sitelerinde de resmi devlet dairesi misali sizli bizli şekilde konuşulduğundan, köy yeri gibi yerlerde fazla resmî kalıyorum. Başka öneriniz varmıdır?

Sağ olun, kafanızı ütülemek, sizi sıkmak istemem :)
Dediğim gibi valo oynadığım sıralarda sabahları toxic, küçük yaşlı kişiler akşamları ise hep 20 25 yaşında oynayışa önem vermeyen sohbet ettiğimiz abiler denk geliyordu, deneyin derim.

Uzun seneler PC başında insanlardan uzak şekilde zaman geçirdim ve 19 yaşında yeri geldiğinde sohbet ederken nerede ne konuşacağını bilemeyen, bilmeyerek küstahça ve patavatsızca davranan biri olduğumu düşünüyorum kendimi sorgularken. İnsanlara anlatınca bana karşı bakış açıları değişebiliyor ve bazı konularda cahil kalıyorum, bilgisiz kalıyorum. Dertleşebileceğim ve bireysel sorular sorarak insan ilişkilerini, nerede ne zaman ne konuşabileceğimi anlatacak, sohbet edecek yapay zeka var mı? ChatGPT ve ona benzer uygulamalar varsa söyler misiniz?

Kanka flowgpt sitesinde bir sürü jailbreaklenmiş chat GPT var onlardan sohbet için olanları da var istersen bakabilirsin.

Yapay zeka istiyorsanız character. AI ile kendi AI'nizi yaratıp konuşabilirsiniz, fakat bu size çözüm olmayacaktır. Size önerim CS - Valorant gibi oyunlar indirip sesli sohbetde konuşun. Valorant oynadığım sıralarda hep gece girerdim, o kadar iyi ortam ve kişisel denk gelirdiki anlatamam. Sabaha kadar sesli konuşup oyun oynardık kim kaç vurmuş kazanmış mıyız kaybetmiş miyiz hiçbir önemi yoktu. Ayrıca forumdada takılmanızı öneririm.
Hocam bana pek öyle kişiler gelmiyor CS pek tavsiye etmem, önceden belirlediğin kişilerle girebilirsin onun dışında Rus çoğunlukta oluyor, yabancılar da genellikle toxicler.

Geri
Yukarı