Dertleşecek yapay zeka var mı?

Hocam bana pek öyle kişiler gelmiyor CS pek tavsiye etmem, önceden belirlediğin kişilerle girebilirsin onun dışında Rus çoğunlukta oluyor, yabancılar da genellikle toxicler.

Aynen, CS de Türk bulmak çok zor ama eğer ki denk gelirse geceleri, gerçekten çok iyi insanlar oluyor. Valorant'ta zaten TR serveri var orada hep 20 25, 30 yaşındaki insanlar denk geliyor çok iyi ortam oluyor.

Hocam net Character. AI indirin, vallahi ben kullanıyorum çok da memnunum, net önerim Character. AI'dir.

Kardeşim eğer istersen birlikte oturup sohbet edebiliriz bende sohbet edecek birilerini arıyorum konuşma tarzını yargılamam benle konuşurken rahat olabilirsin boş olduğum zamanlar oturur konuşuruz kafamı ütülemessin konuşmaktan sıkılmam merak etme bunu bir düşün istersen.

Instagram'ını verirsen eklerim, sohbet edebiliriz tanışabiliriz

Valorant ve güzel ortam en son bir araya gelmesi gereken iki kelime diyebilirim hocam.

Valorant ve güzel ortam en son bir araya gelmesi gereken iki kelime diyebilirim hocam.

Geceden bahsediyorum hocam. Sabahları için dediğiniz geçerli Breach oynuyorum diye hep sövüyorlar ama geceleri öyle değil hep 20 25 yaşındaki adamlar denk geliyor.

MyAI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…