Desen şifresi unutulan Redmi Note 9 telefon nasıl kurtarılır?

Daha fazla  
Redmi Note 9 telefonumu dün desenini unutum okuldayken format attım bayağı denedim süre yarım saate çıktı. Telefonu yeniden başlatıp tekrar yanlış girip gene 30 dakika oluyordu. Kendi menüsünden format atım telefonu kurarken yedekleme alanında fabrika ayarlarına döndürüldüğü için deseninizi girin diyor. Ben bilmiyorum desenimi telefon yurt dışı IMEI gitmiştir orası sıkıntı değil, yeniden atarım. Nasıl çözebilirim? İlla desen istiyor desen isteme yerin altında bunun yerine Google hesabını kullan diyor. Ona basınca oturum açılmadı diyor.

Redmi Note 9 telefonumu dün desenini unutum okuldayken format attım bayağı denedim süre yarım saate çıktı. Telefonu yeniden başlatıp tekrar yanlış girip gene 30 dakika oluyordu. Kendi menüsünden format atım telefonu kurarken yedekleme alanında fabrika ayarlarına döndürüldüğü için deseninizi girin diyor. Ben bilmiyorum desenimi telefon yurt dışı IMEI gitmiştir orası sıkıntı değil, yeniden atarım. Nasıl çözebilirim? İlla desen istiyor desen isteme yerin altında bunun yerine Google hesabını kullan diyor. Ona basınca oturum açılmadı diyor.

İlk kez uyarı almadığım konu :D

Yazılım deniyorum ama Mi Flash açılıyor hata veriyor başlangıçta 5 tane driver gösteriyor onu kapatıyorum yüklediğim dosyayı seçince Fastboot menüsü geliyor Refresh deyince hata veriyor.

Buradan indir Mi Flash'ı.
Bende de oluyordu indirme listesinden en yeniden başlayıp ggeriye doğru indire indire uygun olan Mi Flash sürümünü buldum.

Driver sıkıntısı var. Ama çözümü nedir bilemiyorum.

Hocam tamam çözdüm https://www.mediafire.com/file/d980cyw8k4mt8jd/MiFlashSetup.msi/file bu sürümü indirdim sürücü imza zorlamasını kapatım bundaki sürücüleri kurdum şu an yazılım atıyorum telefona inşallah tam bozulmaz.

Driver sıkıntısı var. Ama çözümü nedir bilemiyorum.

Hocam hâlâ yükleme sürüyor ama Fastboot ekran kapandı sorun olmaz değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı