Destek al YKS koçluk sistemi nasıldır?

ardausa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Destek al YKS diye bir oluşum var.
Buradan koçluk alanlar memnun mu?
Ve fiyatları nasıl?
Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bu tarz oluşumlara 1 Tl dahi vermenin saçmalıktan ibaret olduğunu düşünüyorum. İnternette tonla bu tarz şeyler için içerik var.

Bu tarz oluşumlara 1 TL dahi vermenin saçmalıktan ibaret olduğunu düşünüyorum. İnternette tonla bu tarz şeyler için içerik var.

Destek al nasıldır bilemem ama Doping Hafıza veya dershaneye binlerce lira baymaktansa, öğrencinin yaşadıklarını yaşamış ve bu süreçte ona hem mental hem de kişisel gelişim anlamında birçok şey katacak bir koçluk sisteminin çok daha faydalı olacağı kesin.

Destek al nasıldır bilemem ama Doping Hafıza veya dershaneye binlerce lira baymaktansa, öğrencinin yaşadıklarını yaşamış ve bu süreçte ona hem mental hem de kişisel gelişim anlamında birçok şey katacak bir koçluk sisteminin çok daha faydalı olacağı kesin.
Dostum zaten onlarada para vermek mantıklı değil :D. İnternette mükemmel anlatan tonla hoca bulunuyor. Kendine uygun olanları bul çalış. Öğrenci durumuymuş yok şu yollardan geçtim felan hepsi boş hikaye. Kendi hikayeni kendi kaleminle yazıyorsun. Boş yere başka yerlerde çözüm aramak yerine kendini çözmeye sarf et.

Hiçbirine para verme. Okuduğum üniversitede derece öğrencileri bu şekilde koçluk yapıyor ve yaptıkları tek şey sana bir program yazıp, arada bir görüntülü görüşerek çalışıyor musun diye takip etmek. Aklını kullanırsan bunları kendin yaparsın zaten.

Dostum zaten onlarada para vermek mantıklı değil :D. İnternette mükemmel anlatan tonla hoca bulunuyor. Kendine uygun olanları bul çalış. Öğrenci durumuymuş yok şu yollardan geçtim felan hepsi boş hikaye. Kendi hikayeni kendi kaleminle yazıyorsun. Boş yere başka yerlerde çözüm aramak yerine kendini çözmeye sarf et.
Arkadaşım kendimi çözdüğüm için zaten koçluk düşünüyorum, ilgilendiğim önemli işler var zamanımı cüzi bir miktar karşılığında daha önemli işlere ayırmak için koçluk konusunda destek alıyorum. Yok ona para verme şuna para verme.Verecegim paranın bana getireceği zaman tasarrufu ile o paranın çok daha fazlasını kazanıyorum. Ekstra olarak ders çalışma konusunda net bir temelim yok gerektiğinden fazla zamanımı alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı