Destiny 2 açık beta

Bak şimdi şöyle bir olay var. Ben oyun hakkında istediğimi söylerim. İstersem en kötü oyun derim, istersem en iyi oyun derim. Bunu da hiç tanımadığım, daha ilk cümlemden bana ters cevap veren bir insan da değiştiremez. O yüzden sen kendi bildiklerin ile, tecrübelerin ile devam et. Ben kendimkiler ile. Tamam mı?
Hayır kesinlikle yazdıklarımın en başından bu yana sizin görüşünüzü değiştirmek gibi bir amacım yoktu. Sadece "BOŞ" gözüme çok agresif bir kavram olarak çarptı. Kimisine göre öyle olmayabilir de. Şimdi buraya ana okuluymuş gibi "önce sen yaptın!" cümlesin sarf etmek istemiyorum fakat ben buraya gelip sadece görüşümü belirttikten sonra siz bana
Türünün tek örneği diyorsan, oynadığın ilk FPS oyunu herhalde. Destiny çok boş bir oyundu. Sanırım yaşın baya genç. Pek oyun oynamadın. Eğer bu oyun için türünün tek örneği diyorsan, bence git gerçekten "türünün tek örneği" olan oyunları oyna. Sonra kendine "Ben Destiny için nasıl türünün tek örneği dedim?" diyeceksin. :)
bu cümleleri sarf ettiniz. Bence bu cümlede kullandığınız kelimeler sizin tabiriniz ile, "Ters". Her neyse bu yazıya denk gelip, oyun hakkında yaptığım yorumları okuyanların bir çıkarımda bulunmaları benim için kâfi yoksa tartışmaya girmek için can atmıyorum.

Orada sadece bir çıkarımda bulundum. Çünkü baya ilginç bir yorumdu benim için. Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok. İyi sosyaller dilerim size.

BF 1'de 660 istiyor ama 630 ile oynanıyor. Bence 30 FPS alırım diye düşünüyorum.
Dene şansını nasıl olsa açık betaya katılım ücretsiz. :)

Arkadaşlar Destiny 2'yi denedim. İlk oyundaki tüm problemler giderilmiş, her şey harika. Özellikle görsel kalite enfes. :LOL:

Arkadaşlar, dün bir yayıncının oynadığını gördüm fakat tam nasıl bir oyun bilmiyorum. Açık betayı indirirken nasıl bir oyun ve konusunun ne olduğunu ufak bir şekilde özet geçer misiniz ?

Arkadaşlar Beta ne zaman bitiyor ? Sayfalarında 31 Ağustos yazmışlar fakat saati bulunmuyor acaba 23.59'a kadar mı, bilen var mı ?

Arkadaşlar Beta ne zaman bitiyor ? Sayfalarında 31 Ağustos yazmışlar fakat saati bulunmuyor acaba 23.59'a kadar mı, bilen var mı ?
Büyük ihtimalle öyledir ama Bungie'nin betayı 1 gün daha uzatması bekleniyor, konsol betasında öyle yapmışlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı