Destiny 2 kasma sorunu

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
İnternetten bayağı baktım ama bir fayda dokunmadı. MSI Afterburner OSD'de destiny 2'de çalışmıyor ama yaklaşık %40 gibi bir kullanımı var. Mantık iken ve ayarlar yüksekte de olsa düşükte de olsa aynı FPS değerlerini alıyorum. Belki bilen vardır.

İnternetten bayağı baktım ama bir fayda dokunmadı. MSI Afterburner OSD'de destiny 2'de çalışmıyor ama yaklaşık %40 gibi bir kullanımı var. Mantık iken ve ayarlar yüksekte de olsa düşükte de olsa aynı FPS değerlerini alıyorum. Belki bilen vardır.
Aklıma herhangi bir çözüm gelmiyor fakat, ekran kartınızın güncellenmemiş driver’ları varsa güncellemenizi ve Destiny 2’nin doyalarını doğrulamayı deneyebilirsiniz.

İşlemci ağırlıklı bir oyun. 12 threade kadar ölçeklediğini görmüş oldum. GTX 1050 Ti ile dahi darboğaz yapabilir.
Onun ben de farkındayım.
Aklıma herhangi bir çözüm gelmiyor fakat, ekran kartınızın güncellenmemiş driver’ları varsa güncellemenizi ve Destiny 2’nin doyalarını doğrulamayı deneyebilirsiniz.
Güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı