Destiny 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Destiny-2-Kısa-Süreliğine-Ücretsiz-FlickersClears-768x384.jpg

Bungie şirketi tarafından geliştirilen Destiny 2 11 Kasım'a kadar ücretsiz. Oyunu Battle.Net üzerinden kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyuncu kitlesini arttırmak için böyle bir hamle yapılmış olduğu belli dostlarım.

Xbox One ve Playstation 4 için ücretli olmaya devam ediyor olacak ve sadece PC için ücretsiz olsada oynamaya değer.

Buraya tıklayarak verdiğim linkten giriş yapın yada hesabınız yoksa hesap oluşturun. Oluşturdukdan sonra Sms Doğrulamasını aktif hale getirin. "Claim" yazısı geldikden sonra tıklayarak Destiny 2'yi Battle.Net kütaphanenize eklemiş olursunuz.

Destiny-2-Kısa-Süreliğine-Ücretsiz-4-FlickersClears.jpg

Destiny 2 Nasıl Bir Oyun?

Zaman harcadıkça karakterimizi geliştirdiğimiz oldukça eğlenceli bir MMOFPS oyunu. Kesinlikle biraz emek harcamanız gerekiyor gelişmek için eğlenceli tarafıda tam olarak bu. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun standart halinde 20 Level sınırı var galiba. PS4'e bedava olduğunda oynadım bitirdim, arkadaşımla birlikte de oynamışlığım var, oyun güzel ama DLC olmadan yavan. Oyunun ek paketsiz hali çok çabuk tükeniyor, çok çabuk ulaşabileceğiniz üst noktaya ulaşıyorsunuz.

Şu müziği ve müziğin çaldığı bölüm efsane.
"I can heal you, but, if you die, I can't resurrect you, Guardian."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun standart halinde 20 Level sınırı var galiba. PS4'e bedava olduğunda oynadım bitirdim, arkadaşımla birlikte de oynamışlığım var, oyun güzel ama DLC olmadan yavan. Oyunun ek paketsiz hali çok çabuk tükeniyor, çok çabuk ulaşabileceğiniz üst noktaya ulaşıyorsunuz.

Şu müziği ve müziğin çaldığı bölüm efsane.
"I can heal you, but, if you die, I can't resurrect you, Guardian."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam gerçekten SoundTrack güzelmiş teşekkürler ve DLC ayrı satılıyor 80 TL civarı olması lazım.

4 GB Ram low ayarda oynatır mı? Ram almak farz oldu DDR4 2133 Mhz notebook Ram pahalı olmasa 12 yapardım da ama değmiyor parasına.

@Onur Altuğ Sever Daha önce Destiny oynamadım. Bu paketi R6'nın standart edition'ı gibi mi yoksa sınırlı paket gibi birşey mi? Yoksa hiç uğraşmayalım 80 GB indirmeyle.

@Onur Altuğ Sever Daha önce Destiny oynamadım. Bu paketi R6'nın standart edition'ı gibi mi yoksa sınırlı paket gibi birşey mi? Yoksa hiç uğraşmayalım 80 GB indirmeyle.
Tam sürüm ana oyun oluyor. PvE ve PvP oynayabiliyorsun, ana hikayeyi bitirebiliyorsun. Level sınırını 20 ile sınırlamışlar, çok kolay 20'ye ulaşıp tüm ekipmanları çok hızlı tepeye taşıyorsun.

Sıkı bir Destiny 1 ve Destiny 2 oyuncusu olarak söylüyorum. Gerçekten deneyim etmek isteyenler indirsin. Zaten DLC'siz Destiny demo sürümlerden bile beter. Ama işler DLC'leri aldığınız zaman değişiyor. O zaman tadından yenmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı