Destiny 2 yükleme ekranları uzun sürüyor

Ravenor

Hectopat
Makaleler
1
SSD üzerine kurulu olan oyunum HDD'ye kurmuş arkadaşlarimdan bile 2-3 kat daha gec yükleniyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun bende de SSD'ye kurulu fakat uzun süreli beklemeler yaşamıyorum. SSD'nizi kontrol edin.
Kontrol ettim normal çalışıyor fakat bu oyunda çok yavaş çalışıyor sadece bu oyunda yaşıyorum bunu.
Mesele sadece depolamada bitmez, SSD ile alakalı bir durum olabileceği gibi diğer birimler ili de alakalı olabilir.
SSD normal çalışıyor sadece bu oyunda yaşıyorum bunu.

Biraz baktım başka konulara fakat net bir çözüm yok. Kimi konuda AMD ekran kartı kullandığınız için olabilir denmiş ama gelen güncelleme ile düzeltildiği belirtilmiş. Bir başka konu da ağ bağlantınız kaynaklı olabileceği söylenmiş ve NAT ayarlarını yapmanız gerektiği yazılmış. Ben baktığım linkleri paylaşacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biraz baktım başka konulara fakat net bir çözüm yok. Kimi konuda AMD ekran kartı kullandığınız için olabilir denmiş ama gelen güncelleme ile düzeltildiği belirtilmiş. Bir başka konu da ağ bağlantınız kaynaklı olabileceği söylenmiş ve NAT ayarlarını yapmanız gerektiği yazılmış. Ben baktığım linkleri paylaşacağım.

Teşekkür ederim uğraştığın için.

Ağ bağlantısı yavaş diye oluyor muhtemelen çünkü solo harita geçişleri hızlı olurken raid, pvp gibi toplu geçişlerde uzun beklemeler oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı