Destiny 2'nin 9. Sezonu "Season of Dawn" Başladı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Destiny 2'nin 9. sezonu olan Season of Dawn başladı. Season of Dawn 10 Aralık - 9 Mart tarihleri arasında geçecek. Tüm oyuncular etkinlik süresince çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Season of Dawn yol haritası:
Destiny_SoD_Calendar_EN.jpg

Season of Dawn fragmanı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyuna başlamayı düşünüyorum dostum sence başlanır mı? Sunucu durumları nedir? Oyuncusu çok mu? P2W muhabbeti dönüyor mu? Yani oyundaki ödeme sistemi nasıl işliyor?

Oyuna başlamayı düşünüyorum dostum sence başlanır mı? Sunucu durumları nedir? Oyuncusu çok mu? P2W muhabbeti dönüyor mu? Yani oyundaki ödeme sistemi nasıl işliyor?
Oyuncu sayısı şuan çok fazla, Steam'da en çok oynananlar arasında ve artık çok daha fazla Türk oyuncu var. P2W ile ilgili bir sıkıntı yok. Ücretsiz sürümünde ilk 2 DLC veriliyor ve Forsaken'in de neredeyse önemli bir biçimi bu ücretsiz sürümde sunuluyor. Yani cidden eğlenceli ve oynanabilir.

Geç oluyor fakat PC'de aktif misin? Ve ayrıca klan var mı?
PC'de her gün aktif oynuyorum. Katıldığım bir klan var.

Klan: Alioth [TR] Clan | Bungie.net

Oyuncu sayısı oldukça fazla. Pay to Win değil, PvP'de oyuna para harcamayanların da kullanabileceği bir çok güçlü silah var. Yine de tüm raidler ve exotic silahlar için Forsaken ve Shadowkeep DLC'leri alınabilir. Onun dışında mikro ödemeler yok.

Son düzenleme:
Oyuncu sayısı şuan çok fazla, Steam'da en çok oynananlar arasında ve artık çok daha fazla Türk oyuncu var. P2W ile ilgili bir sıkıntı yok. Ücretsiz sürümünde ilk 2 DLC veriliyor ve Forsaken'in de neredeyse önemli bir biçimi bu ücretsiz sürümde sunuluyor. Yani cidden eğlenceli ve oynanabilir.
Dostum biraz kişisel bir soru ama oyun sıkıyor mu? Akıcı bir hikayesi var mı? Bildiğim kadarıyla hikaye modu vardı. Oynadığım çoğu oyundan sıkıldım yeni oyunlar arıyorum. @Onur Altuğ Sever dostumun forumda sürekli bu oyunu övmesi ve önermesiyle Destiny 2 aklıma kazınmıştı. :)

Şu oyunu oynamayan bir ben kaldım. Ücretsiz sürüm ile satın alınan sürüm arasında ciddi bir fark mevcut mu?
Ücretsiz oyuncuların en çok eksikliğini hissedeceği şey raidler olacaktır. Hem daha az raid seçenekleri olacak hem de raidlerde tercih edilen exotic silahlar Forsaken ve Shadowkeep DLC'lerinde yer alıyor.

Onun dışında Crucible(PvP) ve Strike(PvE) yaparken DLC'nin eksikliğini o kadar fazla aramazsın. Özetle ücretsiz sürümü de son derece eğlenceli ve oldukça çeşitlilik sunuyor. Oyunun beğenilmesi halinde DLC'leri alınabilir.

Dostum biraz kişisel bir soru ama oyun sıkıyor mu? Akıcı bir hikayesi var mı? Bildiğim kadarıyla hikaye modu vardı. Oynadığım çoğu oyundan sıkıldım yeni oyunlar arıyorum. @Onur Altuğ Sever dostumun forumda sürekli bu oyunu övmesi ve önermesiyle Destiny 2 aklıma kazınmıştı. :)
Şöyle söyleyeyim, hikayesi berbat denilen ilk oyununda 1K saatim var. Hele ki sağlam ve tanıdığın arkadaşlarınla başlarsan, Knight Online etkisi yaratabilir.

Ücretsiz oyuncuların en çok eksikliğini hissedeceği şey raidler olacaktır. Hem daha az raid seçenekleri olacak hem de raidlerde tercih edilen exotic silahlar Forsaken ve Shadowkeep DLC'lerinde yer alıyor.

Onun dışında Crucible(PvP) ve Strike(PvE) yaparken DLC'nin eksikliğini o kadar fazla aramazsın. Özetle ücretsiz sürümü de son derece eğlenceli ve oldukça çeşitlilik sunuyor. Oyunun beğenilmesi halinde DLC'leri alınabilir.

Warframe oynamış biri olarak ilgimi çok çekiyor ama ne bileyim ya Warframe sonrası diğer oyunlardan çok soğudum videolarını falan izleyince hiç oynamak gelmiyor içimden.
Oyunlardan soğuttu diye Warframe oynamayı dahi bıraktım. LOL, ETS 2 oynuyorum şu an sadece zaman buldukça. :)

Kısıtlı bir oyun oynamak beni ne kadar etkiler bilmiyorum. 1080 Ti kullanmış biri olarak tekrardan iyi bir ekran kartı alana kadar GTX 1050 ile idare ediyorum. Bu sebep bile denemek istesem dahi yapmaktan döndürüyor artık çoğu oyundan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı