Destiny Collection içinden kod çıkıyor mu?

İşletim sistemi
Windows 10

Dennis_84

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Destiny 1 oynamış arkadaşlara bir sorum olacakak. PS 4' ümde Destiny 1 oyunu kurulu. Oyunu 2. el almıştım ve taken king paketiydi. Bu yüzden oyunu ilk alan arkadaş kodu kullanmış ve ben taken king DLC'sini oynayamadım. Sadece baz Destiny 1 almış oldum. Oyun kutulu yani CD takıp oynuyorum. Hikaye görevleri bitti ve ben devam niteliğindeki Collection paketini kutulu olarak Hepsiburada'dan almak istiyorum. Collection çıkmış tüm DLC'leri içeriyor. Sorum şu; içinden kod çıkıyor mu kod çıkıyorsa bu kodun geçerlilik tarihi var mı ve geçmiş olabilir mi? 134 TL verip yine baz oyun satın almayayım. Gidip paşa paşa Play Station Store'dan dijital indireyim. Bir de oyunu kaldığım yerden karakterimle devam edeceğim değil mi Collection'da? İyi akşamlar...
Gözümü kapatıp oyunu d&r'dan aldım. Tahmin ettiğim gibi içinden dlc' ler için kod çıktı. Yeni CD'yi takınca eski karakterimle kaldığım yerden devam ettim. PS store'dan 12 haneli kodu girince kabul etti. Aslında kod için cd broşüründe yazılı kullanma süresi 2018' de dolmuş. Tover' a gidip level 40 olmamı sağlayan itemi açtım ve silahlar, zırhlar hepsi eklendi ve level 40 oldum. Hikaye moduna Dark Below' dan devam ediyorum. Bir broşür, yani kod da roketatar hediyesiydi ama o kodu kabul etmedi olsun o kadar. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı