Rehber Detaylı 2001'den 2023'e kadar tüm macOS sürümleri

Windows un hikayesi daha ilgi çekici. (Kişisel fikrim) onun dışında güzel anlatım elinize sağlık.

Windows un hikayesi daha ilgi çekici. (Kişisel fikrim) onun dışında güzel anlatım elinize sağlık.
Evet windows daha okuması zevkli bir evrime sahip ancak bu daha güzeldi o yüzden yaptım, bir ara windows'da yaparım. Teşekkürler.

MacOS sürekli üstüne koyarak gidiyor ama oyun konusunda çok sıkıcı maalesef.

Apple ürünlerinin kalitesi ve optimizasyonu yazılımı çok iyi gerçekten, oyun konusuna gelirsek evet pek iç açıcı değil ama zaten bunun in geliştirilmiyorlar ve alan kitle bunun için almıyor. Tabii insan o kadar para verdikten sonra oyun alanında da tam takım olsun istiyor.

M1 Air'de Ventura üzerinde Metro Exodus oynadım. Low 1400P gibi bir çözünürlükte -unuttum- 70 FPS verirken ısındığı zaman 20-30'a saplıyordu kendini. Sonoma ile biraz işler değişecek gibi. Şahsen öyle RTX kartların falan yerini alamaz da mobil tarafta laptopları sarsabilir. İkinci elden ben alırım M1 Pro fanlı 13" veya 14. 14 olunca çip de değişiyor da fiyat 2 katına çıkıyor. Okulda memlekette AAA oyunları Low 1080p'de oynasın bana yeter.

Güzel Rehber.
Şu aralar VMware'de deniyorum MacOS'i bu rehberi kullanırım kaydedeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…