Sürücülerinizi vs güncelleştirmek için programla güncelleştirmenizi önermiyorum.

Bence de her sürücüyü kendi sitesinden indirmek daha verimli olacaktır. Fakat bu program hepsini bir arada yapan en iyi programlardan olduğu için yazdım hocam.

Bence de her sürücüyü kendi sitesinden indirmek daha verimli olacaktır. Fakat bu program hepsini bir arada yapan en iyi programlardan olduğu için yazdım hocam.
Driver Booster, çoğu zaman güncel olmayan ve yanlış sürücüleri indirip kuruyor. Bu yüzden soruna yol açıyor. Sizin de kullanmanızı önermem. Eminim ki gereksiz, yanlış, eski sürücüler kurmuştur size.

Bilgisayardan tam performans almak icin boyle sacmaliklalrla ugrasman gereken bir isletim sistemi.

Anladım haklısınız. Yanlışlıkla yarısındayken paylaşmışım rehberi. Tam halini ve Driver Booster'sız halini atabilmem için raporlar mısınız bu konuyu?

Bilgisayardan tam performans almak icin boyle sacmaliklalrla ugrasman gereken bir isletim sistemi.

Linux'un bu yönü çok daha iyi Windows'a göre. Böyle saçma şeylerle uğraşmadan sadece birkaç kodla yapabiliyorsunuz.

@Sarı_Mercedes rehber güzel fakat birkaç eksik var. Driver Booster çoğu zaman yanlış sürücüler kuruyor. Onun dışında kişiselleştirme kısmındaki ayarların performansa çok az bir etkisi var. Bunların dışında bir de benchmark testi yapabilirsen çok daha iyi olur.

Driver Booster rehberden çıkarıldı. Benchmark yapıyorum şu an eklemeye çalışacağım teşekkür ederim yorum için.

Elinize sağlık.

@SPEAZCHY hocam siz beğenmeyin. Sırf RAM yetmiyor diye oyun oyanayamanlar var. SonOyuncu ile birlikte 1.8 GB RAM kullanıyor PC. Stok Windows 10 22H2 sadece 1.8 GB RAM kullanıyor. 6 GB RAM'ın 1 GB'sini boşa kullanıyor.

Ben o kadar uğraştım sadece 5 FPS etkiledi hala. Oyunlarda kasıyor. Bence direkt bütçe yetiyorsa yeni nesil sistemlere geçmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…