Oyun Detroit Become Human 65TL

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Detroit Become Human zamlandı ve 470TL. Etail sitesinde şu an 65 TL, defalarca alışveriş yaptım. Güvenilir, Steam key olarak veriyor. Genelde anında veriyorlar, ayrıca Horizon Zero Dawn, beyond Two Souls, Heavy Rain, Dead Cells ve Ghostrunner indirimde hepsi. Birbirinden güzel oyunlar ve gayet iyi indirimdeler.

Edit: Dead Cells ve Horizon Zero Dawn Steam'de hiç bu fiyatlara düşmedi ve Heavy Rain beyond two soulsda zam yemişti. 235TL bir daha 28TL'ye düşmesi imkansız.
'ETAILEXTR5' kodu ile %5 indirim sağlayabilirsiniz..

Bu indirim ne kadar sürecek?

Sitede biraz araştırıp bulabilirsiniz sanırım onu bilmiyorum ama Dead Cells uzun zamandır indirimde yakında biter.

'Etaılextr5' kodu ile %5 indirim sağlayabilirsiniz.

Bu bilgilendirme için teşekkürler bende Dead Cells alacaktm çok düşürmez ama indirim indirimdir.

Hocam ben Detroit'i tek oturuşta bitirmiştim şimdi firmanın diğer 2 oyununu oynamak istiyorum en çok hangisini önerirsiniz?

Bende Heavy Rain alamadan zamlanmıştı bu indirimde aldım yeni deneyeceğim ama beyond Two Souls çok güzel oyun bence kesinlikle oynanır.

Siteden alışveriş yapmayı deniyorum ama kart bilgilerimi girdikten sonra bağlantı hatası veriyor ve 3d secure sayfası yüklenmiyor. Sitede mi problem var acaba?

Geri
Yukarı