Detroit Become Human Altyazı

İsa Haktan

Decapat
Ps4 kafede çalışan arkadaşım tarafından Detroit aldım oyun kapağı İngilizce ama arkasında tüm dilleri içerdiğini gösteriyor oyunu yüklendikten sonra actigimda "Sony Interactive Sunar"
Diyor ve oyun yabancı dile dönüyor Diller arasında Türkçe Seçeneği yok.Oyunu nasıl Türkçe yapacağım yardımcı olur musunuz?
Oyun sürümü 1.08 Güncel gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps4 kafede çalışan arkadaşım tarafından Detroit aldım oyun kapağı İngilizce ama arkasında tüm dilleri içerdiğini gösteriyor oyunu yüklendikten sonra actigimda "Sony Interactive Sunar"
Diyor ve oyun yabancı dile dönüyor Diller arasında Türkçe Seçeneği yok.Oyunu nasıl Türkçe yapacağım yardımcı olur musunuz?
Oyun sürümü 1.08 Güncel gösteriyor.
Subtitle kısmında türkçe seçeneği olması lazım. Ben dün indirdim Epic Games üzerinden herhangi bir sorun yaşamadım. Language ingilizce ama altyazı (subtitle) türkçe. Ancak öyle oluyor.

Ben Ps4 üzerinden oyuna sahibim.Dediğim gibi oyuna girerken Sony İnteractive Sunar diyor sonrasında oyun İngilizce oluyor.
Subtitle kısmında türkçe seçeneği olması lazım. Ben dün indirdim Epic Games üzerinden herhangi bir sorun yaşamadım. Language ingilizce ama altyazı (subtitle) türkçe. Ancak öyle oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı