Detroit: Become Human & Beyond Two Souls Kırıldı

Hesap birkaç ay elde kalıyorsa alabilirim.
Evet kalıyor. Mantık şöyle adamlar kendi parasıyla bir sürü hesap almışlar sana onu veriyorlar. Oyuna girdiğinde internetini kapatman lazım yoksa başka biri girdiği için atıyor. Birde oyun başında local save'yi seç, hesap değiştirsen bile kaldığın yerden devam edersin. :D

Evet kalıyor. Mantık şöyle adamlar kendi parasıyla bir sürü hesap almışlar sana onu veriyorlar. Oyuna girdiğinde internetini kapatman lazım yoksa başka biri girdiği için atıyor. Bir de oyun başında local save'yi seç, hesap değiştirsen bile kaldığın yerden devam edersin. :D
Mantığını aslında biliyorum. Oradan daha önce hiç hesap almadım fakat Gamesatış'tan almıştım. Bazıları bir hafta bile sürmezken bazıları bir ay kadar gidiyordu :)

Mantığını aslında biliyorum. Oradan daha önce hiç hesap almadım fakat Gamesatış'tan almıştım. Bazıları bir hafta bile sürmezken bazıları bir ay kadar gidiyordu :)
Gamesatıştakilerde ordan alıp satıyorlar, hem pahalı hem de yeni hesap vermiyolar. Ben aralıkta almıştım blackfriday zamanları yeni bilgisayar alınca hesap boşa gitti durumu anlatınca yenisini verdiler. Tabi 2-3 ay sonra o da patladı. Şimdi Türkçe yama çıkacağı için mail'i değiştirilebilen yeni hesap aldım. Online da oynanabiliyor ama 39 TL. :/

Bu arada konu sahibinden özür dilerim, konuyu kirlettim baya.

Geri
Yukarı