Epic Games Detroit Become Human indirime girer mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Laptop GPU, GDDR6, 6GB, 105W | i7 12650H, 2,3GHz, 10 Cores, 16 Threads, 24MB Cache | 1x16GB RAM, DDR5, 4800MHz | 512GB NVMe PCIe G3 M.2 SSD | MUX Switch | 144Hz | Win11 Home
[ASUS TUF Dash F15 FX517ZM (2022)]
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Bildiğiniz gibi Steam'den sonra EA App de hızlı bir şekilde dolara geçti.
Son kale Epic Games'den Detroit Become Human almayı düşünüyorum fakat Epic Games kış indirimleri başlamasına rağmen bu oyun indirime girmedi. İndirimsiz hali bile ucuz fakat indirme girse de alsam tabii ki de daha iyi olur. İndirimsiz şekilde satın mı alayım yoksa indirimlerin son gününe kadar bekleyeyim mi? Ne düşünüyorsunuz?
Görünüşe göre artık alacağım son oyun olacak. Daha sonrasında uzun bir sessizlik olacak gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son kale Epic Games'den Detroit Become Human almayı düşünüyorum fakat Epic Games kış indirimleri başlamasına rağmen bu oyun indirime girmedi. İndirimsiz hali bile ucuz fakat indirme girse de alsam tabii ki de daha iyi olur. İndirimsiz şekilde satın mı alayım yoksa indirimlerin son gününe kadar bekleyeyim mi? Ne düşünüyorsunuz?
Görünüşe göre artık alacağım son oyun olacak. Daha sonrasında uzun bir sessizlik olacak gibi duruyor.
Detroit Become Human yaklaşık 3 kere indirime girdi zaten. Ben indirimde 50 TL'ye aldım Epic Games üzerinden. Kısa bir sürede yine indirim almaması doğal.

Alacağınız son oyunsa fiyatın artma ihtimalini göz önünde bulundurarak değerlendirmeniz iyi olabilir diye düşünmekteyim. Epic'ten ön siparişle 20 TL'ye almıştım her kuruşuna değecek bir oyun hocam.

Alacağınız son oyunsa fiyatın artma ihtimalini göz önünde bulundurarak değerlendirmeniz iyi olabilir diye düşünmekteyim. Epic'ten ön siparişle 20 TL'ye almıştım her kuruşuna değecek bir oyun hocam.
Baya iyi bir fiyata almışsınız.

Dostum o zamanın 20 lirası şu andaki 142 TL'den daha fazla. Bu fiyatta çok iyi.
:D :D O da doğru. Artık neyin iyi olup olmadığını anlayamamaya başladık.

Detroit Become Human yaklaşık 3 kere indirime girdi zaten. Ben indirimde 50 TL'ye aldım Epic Games üzerinden. Kısa bir sürede yine indirim almaması doğal.
Yaklaşık kaç ayda bir indirime giriyor? Normalde bir zamanı olmalı diye düşünüyorum.

Ben indirimsiz Epic Games'ten 142 TL'ye aldım oyun kesinlikle fiyatını hak ediyor. Hikayesi kesinlikle muazzam. Oyunu kafamdan silip yeniden başlama imkanım olsa yapardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı