Rehber Sürprizbozan Detroit: Become Human iyi son

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Askerler sol tarafta oluyor siz sağdan araya girerseniz aramazlar.

Kara ile aslında Todd'u öldürmek şart değil. Ben oynadığımda son kısımda karşımıza çıkıyordu ve çocuğu almak istiyordu. Kara onu ikna edince kendisi sorun çıkarmadan oradan ayrılmıştı.

Hocam ben androidleri toplayıp yürüyüş yaptığımız yerde dağıl seçeneğini seçtim polisler emrimle diyince saldırdım birde devrim yerine bariscil sectim barikati kurduk saldirdilar sonra ilk sarki soyledim vurdular hepimizi sonra northu öptüm gene vurdular kirli bombayımı patlatmam lazim anlamadim gitti

Oyunu az önce bitirdim ve : toplama kamplarına baskı yapmak yerine savaşmayı seçtiğim için tüm robot halkının ölümünü sağladım. Marcus yaralandi aşık olduğumuz karı kalbini teklif etti aldım. Geri çekilmek yerine devam edince yaralandım ve ya intihar edecektim ya da teslim olacaktım. Lider oldugum için öldürmüzler, hikaye akış şeması degisir dedim teslim oldum. Çıkar çıkmaz delik deşik oldum. Cyberlife binasında connorin klonu hanki öldürecekti, engel olabilirdim ama olamadım ve hank öldü. Kara ile oynarken big boy siyahi agabeye sempati duydum ve her seferinde kurtardım ama son bölümde tam da kurtulduk derken onu da kaybettim. Oyunun en kotu sonlarından birini yaptım galiba. Ve bir türlü de hankla arami iyi tutamadım. Joshu dinleseydim keşke

İş kamuoyuna oynamayla bitiyor hocam her seferinde barışçıl yaparsanız ve kanal binasında ki adamı vurmazsanız kamuoyunun size destek oranı artıyor. Android marchta da dağılın yoksa yine kamuoyunun saygısı düşüyor ve hatta markus ölebilip yaralanabiliyor, Markus'ta kilit nokta kamuoyu, Connor'da kilit nokta Hank ile aramız, Kara da kilit nokta yaptığınız seçimler.

Biraz konuyu dirilttim gibi ama ben eden clupdekileri öldürme taraftayim kadın bizi bicaklayacakti o yüzden ben öldürdüm.

Şimdi yükleyip, tekrar oynamaya gidiyorum. Beyond Two Souls'un üzerine bu oyun iyi gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…