Sürprizbozan Detroit Become Human sonum nasıl oldu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Detroit Become Human bitirmiş olmaktayım şu anda, alice, kara, luther, hepsi karşıya geçtiler sorunsuz bir şekilde. Marcus kampa gidip barikat inşa etti, 10 30 kişi vs. kaybettiler ancak en sonunda sıkıştıklarında şarkı söylemeye başlattım. Başkan şu an için bir sıkıntı olmayacağını söyledi, connorun ise üretimi durdulurdu, en çok üzüldüğüm konu buydu, simonu kurtarmak için çatıya vs. bakmamıştım. Ne yapmam lazımdı? Sizce hala iyi bir son mudur? Herkesi kurtalabileceğimiz bir son varmıki?

@Maxtoric @totra_proska @MgBasedLifeForm28

Herkesi kurtarabileceğin bir son var. Eh işte bir son yapmışsın, kötü son sayılmaz. Ben yapılabilecek en iyi son ile bitirmiştim, hepsi yaşıyordu.

Herkesi kurtarabileceğin bir son var. Eh işte bir son yapmışsın, kötü son sayılmaz. Ben yapılabilecek en iyi son ile bitirmiştim, hepsi yaşıyordu.

Evet şimdi okudum, üzüklüm. Ancak yapabileceğim bir şey yok artık :(

@Paul Walker

@Paul Walker birde oyun başında carl öldü.

Detroit Become Human bitirmiş olmaktayım şu anda, alice, kara, luther, hepsi karşıya geçtiler sorunsuz bir şekilde. Marcus kampa gidip barikat inşa etti, 10 30 kişi vs. kaybettiler ancak en sonunda sıkıştıklarında şarkı söylemeye başlattım. Başkan şu an için bir sıkıntı olmayacağını söyledi, connorun ise üretimi durdulurdu, en çok üzüldüğüm konu buydu, simonu kurtarmak için çatıya vs. bakmamıştım. Ne yapmam lazımdı? Sizce hala iyi bir son mudur? Herkesi kurtalabileceğimiz bir son varmıki?

@Maxtoric @totra_proska @MgBasedLifeForm28
Connor ile kurtulamadın mı?
O TV ye çıktığımız bölümü tekrar oynarsan iyi sonra bitirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı