Sürprizbozan Detroit Become Human Kara geri gelecek mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
(Spoiler) arkadaşlar merhaba Detroit Become Human başladım oyununun baslarina todd diye bir eleman kızını dövüyor ve hareketsiz kal diyor bende hiç hareket etmedim sonra sahne değisti yukarı çıktığımda oyuncuların %2 sinin gördüğü bir son gördüm todd kızını öldürdü ve ben de aykırı olmadım arkadaşım karanın bir daha oyunda gorunmeyecegini söyledi bu doğru mu?

(Spoiler) arkadaşlar merhaba Detroit Become Human başladım oyununun baslarina todd diye bir eleman kızını dövüyor ve hareketsiz kal diyor bende hiç hareket etmedim sonra sahne değisti yukarı çıktığımda oyuncuların %2 sinin gördüğü bir son gördüm todd kızını öldürdü ve ben de aykırı olmadım arkadaşım karanın bir daha oyunda gorunmeyecegini söyledi bu doğru mu?

Evet, Kara tekrar gelmeyecek.

Nasıl dayandınız hocam hareket etmeden ya?

Bu oyun, oyun değil ayrı bir ütopya resmen.

En zengin hikaye. Hikayeli oyun sevmeyen adamın bile bağımlısı olacağı manyak bir şey bu oyun.

Öyle bir son mu varmis?😄
Kral, bence o bölümü tekrar oyna. Kara'yi daha oyunun basinda kaybetmissin. Yoksa oyunun ücte birini göremeden bitireceksin..

O Bolume gidebilir miyim yoksa baştan yeni hikaye mi baslatmam lazım.
Normal de gectigin bölümleri ana menüden secip oynayabilmen gerekiyordu...
Yoksa oyunu bir kere bitirdikten sonra mi izin veriyordu ona...
Eger ana menüden o bölüme gidemiyorsan. Yeniden basla bence.
Zaten oyunun daha cok basindasin.

Dedigim gibi oyun da üc ana karakter var. Biri ölürse, o karakterin hikayesine devam edemiyorsun... Ve en az 3-4 saatlik oynanisi kacirmis olursun.

Geri
Yukarı