Detroit Become Human kasıyor

TarihciBey

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran:1050Ti İşlemci:Ryzen 5 1600 8x2 Ram:3200Mhz
Detroit Become Human oynuyorum. Bölümlerde 2-3 kere FPS 1'lere düşüyor, sonra geri düzeliyor ama hiç zevk almıyorum.

Sistem:
RAM: 8x2 3200MHz.
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600.
Ekran kartı: 1050 Ti 4 GB.

Crackli oyunlara desteği yine indirdiğin yerlerden bulabilirsin. Ben bunu farklı yönden irdeleyen birisi olduğum için korsan oyun kullananları (adı bile tiskindirici ki bu algı bilerek yaratılıyor) dışlamak manipulasyonla yapılıyor zaten bu manipulasyonu çok profesyonel kimlerin yaptığı çok belli. Bu tarz oyun oynamayı engellemenin çözümü çok bellidir herkese verirsin 50k maaş hiç kimse sen istesen de korsan oynamaz zira Steam vsden alınan oyunları Online oynayabiliyorsun sadece bu bile yeterli. Konuyu uzatmak istemiyorum üzerine kitapta yazılırda bu çok net kötülüktür. 7500TL ve daha altında maaş alanlar var bu ülkeden sen herkese "orijinal oyun almak zorundasın diyemezsin insan utanır bunu söylemeye" fakat insan fark yaratmayı yani fakiri ezip zengin olmayı ve sonra "orijinal alacaksın deyip düşüşürdüğüne bir de tekme atmayı" asla ihmal etmez. Konuyu açan arkadaş canını hiç sıkma ileride paran olursa alırsın, olmazsada destek bulman zor ama olduğu kadarını yine bu işe gönül vermiş yerlerde bulabliirsin.

Aslında haklısınız bu konuda. Ama işte sosyal kuralları gereği buradan destek verilmiyor. Bu konuda da sosyal önerileri açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım bu tarz bir destek gelir. Konuyu da biraz farklı yöne çekmişsiniz sorunun çözümüyle alakalı bir cümlenize rastlamadım. İndirilen yere sorulursa belki bir cevap alabilir doğru.

Aslında haklısınız bu konuda. Ama işte sosyal kuralları gereği buradan destek verilmiyor. Bu konuda da sosyal önerileri açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım bu tarz bir destek gelir. Konuyu da biraz farklı yöne çekmişsiniz sorunun çözümüyle alakalı bir cümlenize rastlamadım. İndirilen yere sorulursa belki bir cevap alabilir doğru.

Eski sürüm diye olabilirde hocam.

Crack olduğu için yardım edemiyoruz fakat oyunun kendisi bu konuda sıkıntılı. Kendim oynadım oyunu ve bitirene kadar ara sahnelerin bazılarında veya oyun içinde bir anda FPS 3-5'e düşüp 60'a geri çıkıyordu. Sorun sizle ilgili değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı