Sürprizbozan Detroit Become Human nasıl ileriyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Detroit oyununun demosunu oynadım çok beğendim ve satın aldım. Şu an da saçma bir şekilde temizlik yapıyorum. Böyle ilerleyecek mi? Yoksa aksiyon olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam. Detroit oyununun demosunu oynadım çok beğendim ve satın aldım. Şu an da saçma bir şekilde temizlik yapıyorum. Böyle ilerleyecek mi? Yoksa aksiyon olacak mı?
Aksiyon'da olacak fakat biraz dayanmanız gerek. Demo da yönettiğiniz karakter hariç 2 karakter daha var. Onların hikâyesi biraz geç keyifli hâl almaya başlıyor başlarda sıkabilir.

Kara ile oynarken adam çocuğu döverken adamın dediği gibi hiç yukarı çıkıp müdahele etmedim. Daha sonra adam aşşağı inip Kara'yı da öldürüyormuş. Meğersem öyle yapınca Kara'nın hikayesi daha en başta hemen bitiyor ve oyun boyunca Kara olmadan oynuyorsunuz.

Ben oyunu daha dün bitirdim.

Efsane oyundur ve evet ilerlediğiniz zaman aksiyon olacaktır. Umarım oyunun devamı niteliğinde bir oyun daha çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı