Sürprizbozan Detroit Become Human sonunda ekstra seçenek var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ColdCristall

Hectopat
Detroit Become Human'ı bitirdim. Şimdi yeni oyun başlatacağım karakterler önceki yaptığım seçimleri hatırlayacak mı? Mesela Connor'ı aykırı yaptım yine aynı görev dizaynı ama karakter kendisini hatırlayacak mı? Ekstra seçenekler olacak mı?

Bölümler kısmı olacak oradan istediğiniz anı başlatabiliyorsunuz ve evet önceki seçimlerinizi hatırlıyor. Ekstra seçimleri de orada kilitli olan kısmı seçerek görürsünüz.

Benim fikrimi soracak olur isen boşuna uğraşıp teker teker oynamanı önermem. Ben de ilk oynadığım zaman senin gibi düşünüyordum sonradan Youtube'dan izlemek daha rahat geldi.

Benim fikrimi soracak olur isen boşuna uğraşıp teker teker oynamanı önermem. Ben de ilk oynadığım zaman senin gibi düşünüyordum sonradan Youtube'dan izlemek daha rahat geldi.
Var mıdır böyle bir kanal? Şu an başlattım ilerlemeyi kaydet, kaydetme geldi ben istiyorum ki connor aykırı olduğunu hatırlasın oyun biraz değişsin. Sanırım olmayacağını yukarıdaki arkadaş söylemiş

Var mıdır böyle bir kanal? Şu an başlattım ilerlemeyi kaydet, kaydetme geldi ben istiyorum ki connor aykırı olduğunu hatırlasın oyun biraz değişsin. Sanırım olmayacağını yukarıdaki arkadaş söylemiş
Ben o tarz demek istemedim. Sıfırdan new game açacaksın sandım. Herhangi bir görevin checkpoint noktasından başlarsan önceki yaptığın seçimlerden devam edebilirsin.

Ben o tarz demek istemedim. Sıfırdan new game açacaksın sandım. Herhangi bir görevin checkpoint noktasından başlarsan önceki yaptığın seçimlerden devam edebilirsin.
Devam derken mesela connor hank ile konuşurken aykırı olduğunu hatırlayacak mı? Sanki New Game açmış gibi düşünün önceki oyunda yaptığını bu oyunda hatırlıyor.

Var mıdır böyle bir kanal?
Kanala gerek yok. Bölüm ismini ve nerede kaldığını Youtube'a yaz tabi İngilizce bir şekilde hepsi çıkıyor. Örnek vermek gerekirse Kara ve Alice bot ile kaçarken ben Alice'in ölmesine sebep olmuştum. Merak edip diğer sonlara da baktığımda her ikisini de yaşatabileceğim bir son olduğunu gördüm.

Devam derken mesela connor hank ile konuşurken aykırı olduğunu hatırlayacak mı? Sanki New Game açmış gibi düşünün önceki oyunda yaptığını bu oyunda hatırlıyor.
Eğer yeni oyun başlatırsan hatırlamayacak bölümler kısmından açarsan hatırlayacak. Zaten yeni oyun başlarsan oynadığın bölümlerin hepsi siliniyor.

Geri
Yukarı