Detroit Become Human Steam'de 470, Epic'te 142 TL!

deniz.1

Picopat
Neden böyle bilmiyorum ama Epic'teki haline de zam gelmeden oyunu almak isteyenler alsın bence. Görmeyen olur diye açtım konuyu. Oyun 500 liraya zaten sonuna kadar değer, 142'yi de ben gözüm kapalı veririm, inanılmaz bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle bilmiyorum ama Epic'teki haline de zam gelmeden oyunu almak isteyenler alsın bence. Görmeyen olur diye açtım konuyu. Oyun 500 liraya zaten sonuna kadar değer, 142'yi de ben gözüm kapalı veririm, inanılmaz bir oyun.

Bunun yerine ETail'dan Epic Games'den daha ucuza Steam Key olarak alınabilir. En yüksek indirimde 60 TL'ye kadar düşüyor diye hatırlıyorum.

Bu site güvenilir mi hocam?

Tabii ki de hocam. Forumda uzun süredir önerilen, kullanılan ve güvenilirliği kanıtlanmış bir site. Müşteri hizmetleri de oldukça kaliteli.

Tabii ki de hocam. Forumda uzun süredir önerilen, kullanılan ve güvenilirliği kanıtlanmış bir site. Müşteri hizmetleri de oldukça kaliteli.
İninal ve Papara gibi kartlar kullanılabiliyor mu, yoksa sadece bildiğimiz kredi ve banka kartları mı kullanılıyor?
Ödeme kısmında VISA da gözüküyor oluyor muhtemelen. Sağ olun hocam tekrardan.

Son düzenleme:
Bunun yerine ETail'dan Epic Games'den daha ucuza Steam key olarak alınabilir. En yüksek indirimde 60 TL'ye kadar düşüyor diye hatırlıyorum.

Bu siteden almayı düşündüğüm 77 TL'lik The Walking Dead oyununa baktım ve 1400 lira olduğunu gördüm neden böyle.

Bunun yerine ETail'dan Epic Games'den daha ucuza Steam Key olarak alınabilir. En yüksek indirimde 60 TL'ye kadar düşüyor diye hatırlıyorum.

Konudan bağımsız yazıyorum kusura bakmayın. Sonunu bildiğim halde oynamanın anlamı var mıdır?

Bu siteden almayı düşündüğüm 77 TL'lik The Walking Dead oyununa baktım ve 1400 lira olduğunu gördüm neden böyle.
Birçok oyun normal fiyatından çok pahalı oluyor. Sebebini bilmiyorum. Zaten bizi de ucuz olanlar ilgilendiriyor.

Geri
Yukarı