Sürprizbozan Detroit Become Human'da ilişki seviyeleri nasıl düzeltilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.enSam.Lat

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben görseldeki görevde yanlışlıkla diğerini seçtim. Adamı kovalamayı Hank'le aram bozuldu. Geri düzelir mi? Bu sorun ya da dosyalarda oynama yapıp kaydı nasıl geri alırım? Görev tamamlandı başka yerdeyim şu an. Geri nasıl dönerim ya da? İçim rahat etmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231118_145828.jpg
    IMG_20231118_145828.jpg
    354,2 KB · Görüntüleme: 58
Herkese merhaba, ben görseldeki görevde yanlışlıkla diğerini seçtim. Adamı kovalamayı Hank'le aram bozuldu. Geri düzelir mi? Bu sorun ya da dosyalarda oynama yapıp kaydı nasıl geri alırım? Görev tamamlandı başka yerdeyim şu an. Geri nasıl dönerim ya da? İçim rahat etmiyor.

Daha çok ilişki seçimi çıkacak merak etme toparlarsın.

Bu kısım oyunun nispeten başları sayılır. İleride ikişkiyi düzeltmek için çokça fırsatın olacak. Ancak ille de bu seçimi değiştirmek istiyorsan sonradan bu bölümü baştan alabilirsin. Ana menüde hikayedeki ilerlemeni gösteren akış şeması gibi bir yer vardı. Sanırım oradan istediğin bölümü baştan alıyorsun. Önce o bölümün bitmesi gerekli.

Bir şey olmaz ama aykırıların tarafını tutmazsan duygusuz davranırsan aranız düzelmez.

Bir de bildiğim kadarıyla bizi vuruyordu hank bu çok sorun etmez değil mi aramı düzelirsem çok takıldı kafam.

Bu kısım oyunun nispeten başları sayılır. İleride ikişkiyi düzeltmek için çokça fırsatın olacak. Ancak ille de bu seçimi değiştirmek istiyorsan sonradan bu bölümü baştan alabilirsin. Ana menüde hikayedeki ilerlemeni gösteren akış şeması gibi bir yer vardı. Sanırım oradan istediğin bölümü baştan alıyorsun. Önce o bölümün bitmesi gerekli.

Şu anda o akış semasını geçtim benim kafam takıldı nasıl geri dönebilirim ya rahat edemiyorumda.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı