Detroit hecame human 140 TL'ye Epic'ten alınır mı?

Yusuf0293729

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Nvme2 1Tb
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
H610M
İşlemci
İ3-12100f
Arkadaşlar ben Detroit alıp oynamak istiyorum. Ama Steam'de çok pahalı Epic'te 140 TL sizce Epic'ten mi alayım? Yoksa sonbahar indiriminde Steam'den mi alayım?

ETail'de arada indirime giriyor. Bir daha girer mi bilmem. Belki zamlanadabilir, belli olmaz. Oynamak istiyorsan Epic'den al. Güzel oyun.

İyi günler. Eğer İndiegala sitesini takip ederseniz Detroit: Become Human'ı 46 TL'ye alabilirsiniz. Ben Detroit+Beyond Two Souls +Heavy Rain üçlüsünü 95.45 TL'ye aldım

İyi günler. Eğer İndiegala sitesini takip ederseniz Detroit: Become Human'ı 46 TL'ye alabilirsiniz. Ben Detroit+Beyond Two Souls +Heavy Rain üçlüsünü 95.45 TL'ye aldım
İndiegala Türklere sorun çıkardı geçenlerde okudum Steamda kodu aktif ettikten bi sure sonra hata veriyor vs vs. @Yusuf0293729 o yuzden yapistir gitsin epicten oyunu 100 farkli sonla 100 kere oynayabilirsin :D

İndiegala Türklere sorun çıkardı geçenlerde okudum Steamda kodu aktif ettikten bi sure sonra hata veriyor vs vs. @Yusuf0293729 o yuzden yapistir gitsin epicten oyunu 100 farkli sonla 100 kere oynayabilirsin :D
Hocam ben aldığım zaman hiçbir sorun çıkarmadı ve oyunlarla alakalı uyarı,hata vs. olmadı. Geçenlerde ne zamana denk geliyor?

Hocam ben aldığım zaman hiçbir sorun çıkarmadı ve oyunlarla alakalı uyarı,hata vs. olmadı. Geçenlerde ne zamana denk geliyor?
Ya bir kac gun once gordum konu acilmisti o yuzden daha onceden yoktu biliyorum.

Geri
Yukarı