Deus Ex Mankind Divided vs Bioshock Infinite

EfeGvn

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar dostlar. Malumunuz oyunlarda indirimler başladı. İndirimler başladığından bu yana Epic Games üzerinden Metro Exodus ve Steam üzerinden Saints Row IV ve A Hat in Time oyunlarını satın aldım. Son bir oyun daha alıp 2020 yılını bu şekilde kapatmak istiyorum fakat çoğu insanda olduğu gibi iki oyun üzerinde takıldım. Kafamı kurcalayan bu iki oyun birbirinden farklı türde oyunlar. Deus Ex Human Revolution oynamış biri olarak Deus Ex Mankind Divided'ı alıp seriyi bitirmek daha çok içimden geçiyor ama hikayesi beni cezbeder mi emin değilim. Bioshock Infinite için ise hikayesi çok iyi deniliyor. Sorun ise önceki serileri oynamamam ve oynamam gerekip gerekmediği. Burda önceden açılmış konulara ve başka sayfalara baktığımda ise, çoğu kişi Infinite oyununa ön hazırlık olarak önceki serilerin, hikayeler bağlantılı olmasa bile, oynanmasını tavsiye etti. Bir yandan oynamasan da olur diyenler de olduğu için emin olamadım. Sizce yarım kalan hikayeyi tamamlamak mı (Deus Ex), yoksa yeni bir hikaye'ye giriş yapmak mı (Bioshock) daha mantıklı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı