Dev Resim Arşivi v0.1

viycim

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere (bazıları hariç) ticari amaçlar da dahil her türlü iş için kullanılabilen resim arşivimi veriyorum.
İster masaüstü arkaplanı olsun, ister websitenizde yer edecek bir foto olsun her iş için kullanabiliyorsunuz. Ama dediğim gibi bazıları hariç.
Bazıları hariç diyorum ama onları da .txt dosyalarında verdim, rahat olun :)
Bu arada bu daha v0.1, yani daha geliştireceğim.
Neyse işte aşağıdan indirebilirsiniz.
Resim Arşivi v0.1

Hocam elinize sağlık fakat bu arşiv çok amatörce ve dev değil maalesef. Kullandığınız fotoğrafların hepsi 2 tıkla ulaşılabilecek içerikler. İnsanlara bir içerik çıkarmak istiyorsanız çok kapsamlı ve de nadir fotoğraflar kullanmalısınız ki faydalanabilelim.

Hocam elinize sağlık fakat bu arşiv çok amatörce ve dev değil maalesef. Kullandığınız fotoğrafların hepsi 2 tıkla ulaşılabilecek içerikler. İnsanlara bir içerik çıkarmak istiyorsanız çok kapsamlı ve de nadir fotoğraflar kullanmalısınız ki faydalanabilelim.
Olsun duvar kağıdı olarak falan kullanabilirsiniz.

Olsun duvar kağıdı olarak falan kullanabilirsiniz.
Kullanalım kullanmasına da yazdığınız şeyler ile sunduğunuz içerik arasında hiçbir bağlantı yok maalesef. Win7 stok duvar kağıtlarını içerik diye sunmuşsunuz. Zaten her bilgisayarda olan duvar kağıtlarını ne diye arşivleyip bakın bu benim arşivim diyorsunuz anlam veremedim.

Geri
Yukarı