Devam zorunluluğu için ne yapmalı?

enco11

Hectopat
Merhaba ben 4 yıllık radyo TV sinema öğrencisiyim. Kastamonu'da okuyorum 4. sınıf yeni bitti ama tam bitmedi çünkü seçmelileri alamadığım için seneye ilk dönem 4 seçmeli ve 2 ana dersim var bu 4 seçmeliden 2'si önceki seneye ait diğer dönem de 5 dersim var. Bunlardan 4'ü yine seçmeli 2'si önceki yıla ait şimdi benim devam zorunluğum oluyor. Haliyle ben devam zorunluluğunundan nasıl muaf olabilirim? Bu sene çalışmam lazım evlilik vs olayları var sizce nasıl bir yol izlemeliyim, ne yapmalıyım? Ankara'da yaşıyorum Kastamonu'ya git gel yapsam bayağı para gidiyor. Bir yol gösterin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Devam zorunluluğundan muaf olabilmeniz mümkün değil maalesef. Devam zorunluluğundan muaf olabilmeniz için geçtiğiniz sene o dersi alıp devam zorunluluğunu sağlamanız gerekirdi. Bunu yapmadığınız için de muaf olabilmeniz mümkün değil. Eğer sıkı bir arkadaşınız varsa yerinize imza attırabilirsiniz.

Hocalarla konuşsam işi çözebilir miyim peki? Beni zorla bıraktıkları için seçmeli alamadım, zaten dekanla filan konuşsam beni görevli yapsalar göstermelik, öyle düşündüm de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı