Çözüldü Devamsızlık 10 günü geçince belge alınamaz mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Losep

Hectopat
Daha fazla  
Şu an devamsızlığım özürlü 7 özürsüz 5 olmak üzere 12 gün. Belge alamayacak mıyım bazı yerlerde toplam devamsızlık 10'u geçerse alınamaz diye okumuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim bildiğim, 10 gün özürsüz belge alamama. Özürlü Max 20 gün özürsüz Max 10 gün geçerse sınıfta kalma. Bu yazdıklarımı aynı şekilde doğrusuyla yazar mısınız?
5 gün özürsüz belge alamama, 10 gün özürsüz sınıfta kalma ve özürlü özürsüz toplamı max 30 gün.
Pardon, yanlış bilgi vermişim. Toplam 30 gün hakkınız var. Mesela özürsüz 1 gün, özürlü 29 gün bunda sıkıntı olmuyor. Kısaca özürsüz 5 gün hakkınız var ve özürlü, özürsüz toplamı en fazla 30 gün olmalı.

Benim bildiğim, 10 gün özürsüz belge alamama. Özürlü Max 20 gün özürsüz Max 10 gün geçerse sınıfta kalma. Bu yazdıklarımı aynı şekilde doğrusuyla yazar mısınız?

5 gün özürsüz belge alamama, 10 gün özürsüz sınıfta kalma ve özürlü özürsüz toplamı max 30 gün.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı