Devamsızlık sayıları farklı oluyor

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Selam arkadaşlar. Biz okuldan arkadaşlarımla neredeyse 2 haftadan beri her öğleden sonra kaçıyoruz bazen okula gelmiyoruz falan. Geçen herkes e-Okul'u açtı devamsızlıklarına bakmak için. Biz şimdi bu kaçmaları 3 kişi yaptık. Aramızdan bir kişinin 3 gün devamsızlığı vardı. Bizim ise 2 hafta kadar. Yani ona devamsızlık yazmamışlar. Biz burada eşek başı mıyız onun devamsızlıkları yazılmıyor da bizimkiler niye anında yazılıyor. Biz taş çatlasın 16 gün falan devamsızlık yaptık bende 19, bir diğer arkadaşımda 24 yazmışlar. Ekstra fazladan yazmışlar yani bizimkileri sebepsiz yere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Biz okuldan arkadaşlarımla neredeyse 2 haftadan beri her öğleden sonra kaçıyoruz bazen okula gelmiyoruz falan. Geçen herkes e-Okul'u açtı devamsızlıklarına bakmak için. Biz şimdi bu kaçmaları 3 kişi yaptık. Aramızdan bir kişinin 3 gün devamsızlığı vardı. Bizim ise 2 hafta kadar. Yani ona devamsızlık yazmamışlar. Biz burada eşek başı mıyız onun devamsızlıkları yazılmıyor da bizimkiler niye anında yazılıyor. Biz taş çatlasın 16 gün falan devamsızlık yaptık bende 19, bir diğer arkadaşımda 24 yazmışlar. Ekstra fazladan yazmışlar yani bizimkileri sebepsiz yere.
Git müdürle konuş

Bende aynı şekilde gitmiyorum 2 haftadır. Yanımda oturan arkadaşımı yazmamışlar. Beni yazmışlar. Cidden kafasına göre yazıyor bu müdür yardımcıları. Bende şikayetde bulunacağım. Bir de 12.sınıfım insan biraz insaflı olur.

Bende aynı şekilde gitmiyorum 2 haftadır. Yanımda oturan arkadaşımı yazmamışlar. Beni yazmışlar. Cidden kafasına göre yazıyor bu müdür yardımcıları. Bende şikayetde bulunacağım. Bir de 12.sınıfım insan biraz insaflı olur.

Ben 8. sınıfım başlarım böyle işe bir de bana 3 gün mü ne fazla yazmışlar.

Okula gitmiyosun gitmeyip yok yazılınca da ağlıyorsun nasıl bir kafa var sizde :D Gidenler eşşek mi boşuna gidiyor.

Okula gitmiyosun gitmeyip yok yazılınca da ağlıyorsun nasıl bir kafa var sizde :D Gidenler eşşek mi boşuna gidiyor.
Hocam olay o değil ki. Olay diğer kişi de gitmiyorken ayrıcalığı varmış gibi, yok yazılmaması.
okumayazmasetweb-695x1024.jpg

Ben 7.sınıfım hocam okuldan neden kaçıyorsunuz ki direk gelmeseniz bizim bazı arkadaşlarda okulu sevmiyor fakat kaçmıyorlar arada bir gelmiyorlar sadece.

Okuldan kaçıp arkadaşlarla sahilde çekirdek çitlemek ayrı bir zevk o yüzden.

Okula gitmiyosun gitmeyip yok yazılınca da ağlıyorsun nasıl bir kafa var sizde :D gidenler eşek mi boşuna gidiyor.

Ben devamsızlığıma ağlamıyorum benim dert yakındığım konu bizimle kaçan bir arkadaş var ona devamsızlık yazılmamış bize niye yazılıyor ona yazılmıyorken hatta bana 2 ya da 3 gün fazla yazılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı