Çözüldü Devamsızlık sildirilebiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sabenmusti

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 10.5 gün özürsüz devamsızlığım var. Perşembe sabah geç kağıdı aldım ama sabahtan yok yazmışlar ve 10 günden 10.5 gün oldu devamsızlığım. 10 günde kalınıyor bildiğim kadarıyla, ailem gelip sildirebilir mi perşembe gününü, en son 2 güne falan düşürülmüştü?

Çözüm
Sildirme yok, özürsüz devamsızlıklar özürlü devamsızlığa çevrilebilir.
Şu an 10.5 gün özürsüz devamsızlığım var. Perşembe sabah geç kağıdı aldım ama sabahtan yok yazmışlar ve 10 günden 10.5 gün oldu devamsızlığım. 10 günde kalınıyor bildiğim kadarıyla, ailem gelip sildirebilir mi perşembe gününü, en son 2 güne falan düşürülmüştü?

Ailen 5 iş günü içerisinde gidip sildirebiliyor diye biliyorum imza atarak. Ayrıca geç kağıdı yok yazılmamanız için değil derse alınmanız için.

43 gün devamsızlığımın 20'sini özürlüye çevirdiler. 13 gününüde faaliyete çevirdiler.

Zamanında çok sildirmiştim yani silme değil de özürlüye çeviriyorlar silme yasak eğer çok yakınsan hocayla silebilir.

Devamsızlık silinmez. Kimse o riski almaz. Ancak geçerli bir sebep sunabilirseniz özürlüye çevirebilirler.

Parayi verdiğin zaman çok da iyi siliyorlar hocam ya da okula bir katki yaptiğinda çok yaşadim bunu tecrübeliyim.

Zamanında çok sildirmiştim yani silme değil de özürlüye çeviriyorlar silme yasak eğer çok yakınsan hocayla silebilir.

Parayi verdiğin zaman çok da iyi siliyorlar hocam ya da okula bir katki yaptiğinda çok yaşadim bunu tecrübeliyim.
O riski anca öyle alırlarsa alırlar. Yine de ben şahsen para için almazdım o riski.

Geri
Yukarı