Devamsızlık yapmadan önce dilekçe nasıl verilir?

DarkManN

Centipat
Daha fazla  
İyi forumlar. Okula devamsızlık dilekçesi vereceğim, fakat devamsızlık yapmadan önce vermem gerekiyor. Yani Pazartesi dilekçeyi vereceğim, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günü için 4 gün. Önceden versem kabul oluyor mu?

Son düzenleme:
Hocam izin adı altında özürlü devamsızlık olarak saydırılabiliyor, lisede önceden velinin telefon ile aramasıyla bile izin alınabiliyordu ancak sonradan velinin gelmesini şart koşmuşlardı. İzini önceden alabileceğini sanıyorum ama velin okula uğrasa iyi olur.

Hocam izin adı altında özürlü devamsızlık olarak saydırılabiliyor, lisede önceden velinin telefon ile aramasıyla bile izin alınabiliyordu ancak sonradan velinin gelmesini şart koşmuşlardı. İzini önceden alabileceğini sanıyorum ama velin okula uğrasa iyi olur.
Evet zaten velimle beraber gidip vericem sizce sıkıntı olur mu
Evet zaten velimle beraber gidip vericem sizce sıkıntı olur mu
Önceden vereceğim için soruyorum.

Merhaba,
Velin gidip senin adına sonraki günlerde de izin alabilir ancak bu izinli devamsızlığa geçer, izinli devamsızlık için herhangi bir sınır olmasa da toplam devamsızlığının 30 günü aşmaması gerekiyor. Bu yüzden dikkat etmen iyi olabilir.

İyi forumlar. Okula devamsızlık dilekçesi vereceğim, fakat devamsızlık yapmadan önce vermem gerekiyor. Yani Pazartesi dilekçeyi vereceğim, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günü için 4 gün. Önceden versem kabul oluyor mu?
Konuyu güncelliyorum. Verdiğim dilekçe kabul edildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı