Devamsızlıktan kalmak

marcos3330

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dün de açmıştım bir konu özürlü devamsızlığım 22.5 oldu özürsüz devamsızlığım 5.5 normalde 19'du fakat çarşamba gecesi ambulansla hastaneye kaldırıldım ve sağ bacağımda hissizlik var. Bu yüzden kontrole gitmem gerekiyor okula gittiğimde 50 güne çıkması için kontrollü hasta raporu almam gerektiği söylendi. Bu raporu nasıl alabilirim? Sadece astım, şeker gibi hastalara verildiği söyleniyor fakat benim de sağ bacağımda 3 gündür hissizlik var yürüyemiyorum. Tüm doktorlara gittim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün de açmıştım bir konu özürlü devamsızlığım 22.5 oldu özürsüz devamsızlığım 5.5 normalde 19'du fakat çarşamba gecesi ambulansla hastaneye kaldırıldım ve sağ bacağımda hissizlik var. Bu yüzden kontrole gitmem gerekiyor okula gittiğimde 50 güne çıkması için kontrollü hasta raporu almam gerektiği söylendi. Bu raporu nasıl alabilirim? Sadece astım, şeker gibi hastalara verildiği söyleniyor fakat benim de sağ bacağımda 3 gündür hissizlik var yürüyemiyorum. Tüm doktorlara gittim.
Astım yaşadım, nefesimde daralmıştı yatmıştımda ama bu raporu ilk defa senden duydum. Geçmiş olsun bu arada.

Son düzenleme:
Bu rapor öyle herkese verilmez. Bir bölümdeki bir kaç doktor imza atar. Ameliyat, denetimli sağlık durumlarında vs veriliyor. Astıma vs değil. Ya da torpil ve bir miktar bağış ile.

Ben özel okulda okuyorum, normalde eminim 20-25 özürsüz devamsızlığım vardır ama e okulda 4 hakkım kaldı diye gözüküyor, özelde okuyorsanız silerler, devlette sistem nasıl bilmiyorum ama idareniz iyi niyetli ise yine silebilirler ders notlarınız iyi ise.

Geri
Yukarı