DevExpress telif hakkı bildirisi sorun yaratır mı?

Randoming321

Picopat
DevExpress deneme surumum dolmuyordu herhangi bir crack yapmadım sonra yazdığımda onlara lisanslama anahtarımizi engelleyen bur program kullanmadığımızdan emin olunuz bu uluslararası ve ABD telif hakkı yasalarina aykırıdır dedi. Eğer engelleyen bir program varsa kaldırınız dedi. Sizce bir sıkıntı olur mu? Yanıtlarsanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Shaz

Decapat
Yer
Antalya
Uyarı da bulunmuşlar sadece şahsınıza her hangi bir cezai işlem uygulanacağından bahsetmemişler, fakat kullanıyorsanız ve devam ederseniz hukuksal sıkıntılar o zaman baş gösterebilir.

KS
KS
Randoming321

Randoming321

Picopat
@Shaz deneme sürem dolduğunda DevExpress kullanmaya devam edersem, bileşenleri hiçbir yerde yayınlamazsam ne gibi sorunlar olur? Benim yazdığım mesaj

-----
Merhaba, deneme süresi sona ererse, bileşenler bir süre sonu mesajı görüntüler ve uygulamayı kapatır. Bu sizin tarafınızdan gerçekleşmezse, lütfen lisanslama mekanizmamızı bozan herhangi bir yardımcı program kullanmadığınızdan emin olun.
Onların yazdığı mesaj sizce sıkıntı olur mu?

Shaz

Decapat
Yer
Antalya
@Shaz deneme sürem dolduğunda DevExpress kullanmaya devam edersem, bileşenleri hiçbir yerde yayınlamazsam ne gibi sorunlar olur? Benim yazdığım mesaj

-----
Merhaba, deneme süresi sona ererse, bileşenler bir süre sonu mesajı görüntüler ve uygulamayı kapatır. Bu sizin tarafınızdan gerçekleşmezse, lütfen lisanslama mekanizmamızı bozan herhangi bir yardımcı program kullanmadığınızdan emin olun.
Onların yazdığı mesaj sizce sıkıntı olur mu?
Deneme bittiğinde zaten kullanamıyorsunuz sistem izin vermiyor, ha bir şekilde kullanmaya devam ederseniz ve bu tespit edilirse adınıza yaptırım uygulanabilir.

Yeni konular

Yukarı